-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Коментари
1 Алчна сеуаниа
Коментиран от #5, #23
10:02 16.05.2025
2 Сила
10:03 16.05.2025
3 Този коментар е премахнат от модератор
4 Знаещ
10:06 16.05.2025
5 Ти ли
До коментар #1 от "Алчна сеуаниа":
ще въртиш геврека бе кореняк софиянец?Коментиран от #25
10:06 16.05.2025
6 Сила
10:07 16.05.2025
7 Знаещ
Коментиран от #8
10:08 16.05.2025
8 Този коментар е премахнат от модератор
9 като се обясни проблема
10:14 16.05.2025
10 Радвам се
Коментиран от #41
10:15 16.05.2025
11 Този коментар е премахнат от модератор
12 ккк
10:24 16.05.2025
13 Така е !
Коментиран от #22
10:24 16.05.2025
14 Милиционер
Коментиран от #18
10:26 16.05.2025
15 Ясен
10:31 16.05.2025
16 123456
Коментиран от #20
10:31 16.05.2025
17 Офльоф
Коментиран от #37
10:33 16.05.2025
18 123456
До коментар #14 от "Милиционер":
Еми да, обикновен полицай, който също дава дежурства и извънредни, но който същевременно си рискува живота ежедневно взема чисто малко над 2000 лева, а въртигеврека взема двойно!?!?Коментиран от #24
10:34 16.05.2025
19 Да си го кажем директно
И не позволявайте, медиите да ви отклоняват фокуса!
10:35 16.05.2025
20 Сила
До коментар #16 от "123456":
Точно , адски си прав ....метрото и трамваите абсолютно покриват нуждите на София , тия си вкараха егати автогола , видя се , че са ненужни и само създават излишен трафик и отделно въздуха в София стана по чист откакто спряха рейсовете ...факт !!!10:38 16.05.2025
21 мачете
10:40 16.05.2025
22 Само припомням
До коментар #13 от "Така е !":
Не бъркай лгбтабвгд с иHBep.тите. Тези от еллиттаа си преобр. nо.о.олла на децата за да са част от клуба на богагите, това е задължително условие. Не бъдете 🐑🐏🐑, събудете се!10:40 16.05.2025
23 ВИЛИДЖ ПИПЪЛ
До коментар #1 от "Алчна сеуаниа":
АМИ ТЕ ТОК ЩО ДОЙДОХА11:09 16.05.2025
24 нннн
До коментар #18 от "123456":
За половин век не съм видял полицай да бяга след престъпник. Ти виждал ли си?11:16 16.05.2025
25 Софиянец
До коментар #5 от "Ти ли":
Вие си отидете по родните места ,пък нас не ни мислете!Коментиран от #31
11:22 16.05.2025
26 ИСТОРИЯТАГОВОРИ
Коментиран от #27
12:30 16.05.2025
27 Знаещ
До коментар #26 от "ИСТОРИЯТАГОВОРИ":
Съгласен съм шофьорите да имат разумно увеличение. Но само те. Без чиновници и други административни службички. Същото важи за милицията.13:08 16.05.2025
28 и аз искам!
13:31 16.05.2025
29 истината
14:45 16.05.2025
30 наблюдател
15:22 16.05.2025
31 Тото 1 и Тото 2
До коментар #25 от "Софиянец":
Колко от жителите на София , са истински софиянци ?16:07 16.05.2025
32 Рижа ЛИСИЦА
16:09 16.05.2025
33 Пийпинг ТОМ
Има много други варианти за работа. Може и в частния сектор да отидат. Там може би ще вземат и повече. Защо не ?
16:12 16.05.2025
34 дебеЛ Лебед
Тогава да му мислим ! Че той като се ядоса и....край !
16:15 16.05.2025
35 ПИТАНКА
18:29 16.05.2025
36 Техно
19:02 16.05.2025
37 Наивник
До коментар #17 от "Офльоф":
Да направим референдум за вдигане на заплатите , каза един шофьор на самолет...20:42 16.05.2025
38 Софиянец
22:01 16.05.2025
39 Бивш левскар
22:02 16.05.2025
40 фон смоухайзен
03:53 17.05.2025
41 Търчи
До коментар #10 от "Радвам се":
Чакат те... На теб ще ти дават 5 бона.....за три месеца08:12 17.05.2025