-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да не се изгубите в дребните тревоги на деня. Някои ситуации може да изглеждат по-неясни в началото, но постепенно ще започнат да се подреждат. Добре е да не се доверявате на обещания, които звучат прекалено красиво без конкретни действия зад тях. Следобедът носи вдъхновение и усещане, че сте на правилния път. Вечерта е подходяща за мечти, творчество и спокойни разговори.
Водолей (21.01 - 19.02)
Контактите с приятели и съмишленици ще Ви донесат ценни идеи и нови гледни точки. Възможно е някой да Ви изненада с предложение или информация, която не сте очаквали. Денят е подходящ за обсъждане на бъдещи планове и за участие в общи инициативи. Следобедът ще Ви помогне да прецените по-реалистично една ситуация, която изглежда прекалено добра, за да е истина. Вечерта носи добро настроение и усещане за принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-тихият ритъм на деня ще Ви даде възможност да се съсредоточите върху това, което е наистина важно. Възможно е да осъзнаете нещо значимо за ситуация, която доскоро е изглеждала объркана. Денят е подходящ за размисъл, подготовка и подреждане на бъдещи цели. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за спокойствие и възстановяване на силите.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Днешният ден е по-динамичен и изпълнен с желание за движение и разнообразие. Някои промени могат да се случат неочаквано, но ще внесат свежест в ежедневието Ви. Добре е да не поемате прекалено големи рискове само защото моментът изглежда обещаващ. Следобедът ще Ви помогне да подредите мислите си и да видите по-ясно следващата стъпка. Вечерта е чудесна за вдъхновяващи разговори и приятни преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за посока и вътрешна увереност ще се засилва с напредването на деня. Някои събития могат да Ви накарат да преосмислите определени приоритети или планове. Вместо да реагирате рязко на изненадите, използвайте ги като възможност да погледнете на ситуацията по нов начин. Следобедът е благоприятен за лични решения и важни разговори. Вечерта носи спокойствие и усещане за контрол над случващото се.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква да търсите нова информация и интересни срещи. Възможно е през деня да получите новина, която променя гледната Ви точка по важен въпрос. Не бързайте да вземате окончателни решения, ако не разполагате с всички факти. Следобедът е подходящ за изясняване на недоразумения и за конструктивни разговори. Вечерта носи лекота и приятно усещане за хармония.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви усет ще Ви помогне да се ориентирате правилно дори в по-неясни ситуации. Някой може да Ви потърси за съвет или подкрепа по въпрос, който изисква разумен подход. Денят е подходящ за подреждане на дома, грижа за близките или организиране на бъдещи планове. Следобедът ще внесе повече спокойствие и увереност в решенията Ви. Вечерта е добра за почивка и време с хора, на които имате доверие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Настроението Ви ще бъде по-ведро и ще Ви насърчава да гледате на живота с повече оптимизъм. Денят е подходящ за срещи, творчество и занимания, които Ви носят удоволствие. Възможно е да възникне неочаквана промяна в плановете, но тя ще отвори нови възможности пред Вас. Следобедът ще Ви помогне да намерите баланс между развлеченията и отговорностите. Вечерта носи приятни емоции и вдъхновение.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ситуации днес ще изискват повече търпение и по-внимателен поглед към детайлите. Възможно е да се наложи да разграничите фактите от предположенията. Денят е подходящ за грижа за себе си, подреждане на ежедневието и завършване на започнати задачи. Следобедът носи повече яснота и усещане, че нещата постепенно застават на мястото си. Вечерта е добра за спокойствие и уютна атмосфера.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще бъдат основен източник на вдъхновение, но и на изненади през този ден. Възможно е нечие поведение да Ви озадачи или да промени предварителните Ви планове. Добре е да не приемате всяка дума за окончателна истина. Следобедът ще Ви даде възможност да изясните важен въпрос и да възстановите добрия тон в отношенията. Вечерта е подходяща за приятни срещи и откровени разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойният подход ще бъде най-добрият Ви съюзник днес. Някои обстоятелства могат да изглеждат по-неясни или объркани, отколкото са в действителност. Вместо да бързате с изводите, съберете още информация и наблюдавайте развитието на събитията. Следобедът е подходящ за важни решения и подреждане на приоритетите. Вечерта носи усещане за вътрешна стабилност и повече увереност.
Овен (21.03 - 20.04)
Динамиката на деня ще Ви подтиква да търсите нови впечатления и повече свобода в действията си. Възможно е някои планове да се променят неочаквано, затова е добре да оставите място за гъвкавост. Не разчитайте на слухове или непотвърдена информация, особено в първата половина на деня. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-спокойно на ситуация, която Ви е тревожила. Вечерта носи вдъхновение и желание за нещо различно от обичайното.
Коментари
1 Този коментар е премахнат от модератор
2 честен ционист
Коментиран от #8
10:04 04.06.2026
3 име
10:05 04.06.2026
4 12340
Коментиран от #5
10:06 04.06.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор
6 14 КВАДРАТНИ КИЛОМЕТРА
Със 150 хиляди Убити Орки.
ДЕНАЦИФИКАЦИЯ на РУСИЯ
ПУТИН ДОБРЕ СЕ СПРАВЯ .
И Няма да спре докато
Не остане и един
Жив Блатник .
Коментиран от #66, #67
10:11 04.06.2026
7 Оффф
10:12 04.06.2026
8 Този коментар е премахнат от модератор
9 Този коментар е премахнат от модератор
10 Ъъъъ
Мирчев, тъпанарино....Иран трябва ли да преговаря със САЩ? ДА, или НЕ?
10:17 04.06.2026
11 Мир4ов,
10:19 04.06.2026
12 Този коментар е премахнат от модератор
13 Артилерист
Коментиран от #36
10:19 04.06.2026
14 УСПЕХ УКРАЙНА
10:19 04.06.2026
15 КРУШАРСКИ
10:22 04.06.2026
16 ами
10:28 04.06.2026
17 ами
10:29 04.06.2026
18 Нас Червеното знаме
Коментиран от #21
10:29 04.06.2026
19 Чебу
Русия е Асвабадитель, мед ми капе на душата.
10:31 04.06.2026
20 Грийн сок
"За бога братя не помагайт на бития"
познато ли ви е
10:33 04.06.2026
21 Този коментар е премахнат от модератор
22 интересно
Коментиран от #23
10:34 04.06.2026
23 Фантазьорин,
До коментар #22 от "интересно":
фантастиката е на втория етаж.Коментиран от #26
10:36 04.06.2026
24 Този коментар е премахнат от модератор
25 Този коментар е премахнат от модератор
26 така така
До коментар #23 от "Фантазьорин,":
наистина от Мосфилм са големи фантазьори хихихиКоментиран от #28
10:39 04.06.2026
27 Фалшива анкета
До коментар #1 от "Поредната анкета тип":
Фалшива анкета, за да легитимира всяка от двете американски марионетки пред заблудените им електорати. Войната и еврозоната са очеизвадните причини за страшната инфлация. Спрете милиардите за оръжие незабавно. Всичко друго е ала-бала10:41 04.06.2026
28 Фанта
До коментар #26 от "така така":
Да и ти препоръчват "Мечтатели",съветски филм от 80те.Коментиран от #40
10:44 04.06.2026
29 Тиквата +Шиши =💩
Коментиран от #47
10:44 04.06.2026
30 🇧🇬БАЙ Х@Й‼️
Колко време би чакал Ердоган София да стреля по Хасково и Кърджали 🤔❓
Дали няма да влезе в България и какъв ще е миротворец или агресор🤔❓
10:45 04.06.2026
31 Хи хи
10:48 04.06.2026
32 Друг
До коментар #8 от "Чиба Рашка":
И затова прогресивно намаляват по население и по територия, а по дълг гонят 500 милиарда.Все така до Одеса.
Коментиран от #34
10:49 04.06.2026
33 Хаха
Толково за неговото "мнение"....
10:52 04.06.2026
34 антрашпиц
До коментар #32 от "Друг":
Дългът не е техен,а на тъ....е.10:53 04.06.2026
35 ВВП
11:00 04.06.2026
36 Гоце
До коментар #13 от "Артилерист":
Какви споразумения под натиск? Путин съд в Хага РУСИЯ да плаща репарации и да плати с нейни територии за конпенсация само това е справедливо. Мисля че Украйна ще се справи с тази задача11:01 04.06.2026
37 ру БЛАТА
До коментар #25 от "🇧🇬БАЙ Х@Й‼️":
Не могат и на малкия пръст да стъпят на рушляците и тяхните вреди още от средата на миналия век!!!Коментиран от #52
11:01 04.06.2026
38 ру БЛАТА
До коментар #25 от "🇧🇬БАЙ Х@Й‼️":
Не могат и на малкия пръст да стъпят на рушляците и тяхните вреди още от средата на миналия век!!!Коментиран от #53, #63
11:01 04.06.2026
39 ВВП
11:03 04.06.2026
40 скучно и точка.
До коментар #28 от "Фанта":
Боен клуб е по добър филм от всеки блатен буламачКоментиран от #45
11:03 04.06.2026
41 Този коментар е премахнат от модератор
42 Този коментар е премахнат от модератор
43 БАРС
До коментар #8 от "Чиба Рашка":
ТОТАЛНО СИ ИЗПРЪЩЯЛ.ЗНАЕШ ,ДИВЕЯ В ГЕРМАНИЯ И ВЧЕРА РАЗГОВАРЯХМЕ С НЕМЦИТЕ НА ТАЯ ТЕМА.ПОПИТАЗ ГИ ЗАЩО ВЯРВАТ ,СЕ РОСИЯ Е ВИНОВНА ЩА ВОЙНАТА В УКРАИНА .ОТГОВОРЪТ БЕШЕ ,СЕ НЕМЦИТЕ ВЕЧЕ НЕ ВЯРВАТ НА ТИЯ ПРИКАЗКИ.ККАЗВА ВЯРВАТ ПОВЕЧЕ О ПЕСИОНЕРИТЕ ЗАЩОТО ГЛЕДАТ ОБИКНОВЕННИТЕ НАЦИОНАЛНИ КАНАЛИ КОИТО ПОСТОЯННО БЪЛВАТ ТОВА КОЕТО ИМ СЕ КАЖЕ.ТЕ НИКОГА НЕ СА ПОКАЩВАЛИ КАКВО СА ГИ ВЪРШИЛИ УКРИТЕ ТО И В БЪЛГАРИЯ Е СЪЩАТА СИТУАЦИЯ ,А 80% ОТ НАСЕЛЕНИЕТО НЕВЯРВА ВЕЧЕ КАКТО И НА МЕРЦ .МНОГО СТРАНИ ПО РАЩНИ КАНАЛИ ПО СВЕТА ПОЧНАХА ДА ПОКАЗВАТ С ФАКТИ ИСТИНАТА КАК УКРАИНА Е ВИНОВНА И КОЙ СТОИ ЗАД ГЪРБЪТ И И КАК КРАДЪТ ОТ ПОМОЩИТЕ КОИТО ИМ СЕ ДАВАТ.НЕМЦИТЕ СА ДА ОТПАДНАТ САНКЦИИ Е С РОСИЯ И ВЕЧЕ ПОДЪРЖАТ РАША.ПОВЯРВАЙ МИ НЕ ЛЪЖА.ДАЖЕ И С СИРИЙЦИ КОИТО РАШКИТЕ СА ГИ ДУМКАЛИ В СИРИЯ КАЗВАТ ПУТИН Е НАЙ СТЬБИЛНИЯТ ПРЕЗИДЕНТ ,ТУРЦИТЕ В ГЕРМАНИЯ И ТЕ СА ЗА РАША .САМАТА ОМРАЗЕ СЕ НАСЛАГВА ОТ ТВ.И ПОЛИТИЦИТЕ КОИТО СА ОБВЬРзАНИ СЪС САЩ ОТ СТРАХ ДА НЕ ИМ ПРОПАДНА МИЛИАРДИТЕ ИМ.
11:07 04.06.2026
44 На Вниманието на
11:13 04.06.2026
45 Така е
До коментар #40 от "скучно и точка.":
и само във филмите краварите побеждават рашките,нъл тъй?Толкова за хамриканските б03и.11:19 04.06.2026
46 Този коментар е премахнат от модератор
47 Гостът
До коментар #29 от "Тиквата +Шиши =💩":
Абсолютно. И М е майстор на празните приказки. Къде е Радев като интелект, къде е Мирчев?11:24 04.06.2026
48 Някой
Срещу България кой е агресор?
Никой държавен служител няма правото да обслужва чужди държави или организации. Противното е предателство и в затвора по НК, раздел 2 предателство и шпионство. Тези по членове 98, 103, 105. Онзи с одобрени от посолството за службите. Военният им министър разрешил от тук самолети да участват във война. Дето нощем се чуват как прелитат над София - летят ниско военните. Като нищо някоя стотица хиляди са ги чули, но виждаш ли не участвали. Този да прочете клетвата от конституцията в която се е клел, че във всичките си действия ще се ръководи от интереса на народа! Българският - не други. По конституция права не се делят по етнос. Дали някой е руснак, украинец, американец, иранец, евреин или палестинец, няма никаква разлика. Противното е расизъм.
11:28 04.06.2026
49 Тити на Кака
Начената война може да приключи само по два начина:
1. Чрез преговори и подписване на мирен договор между воюващите.
2. След пълна капитулация на една от страните и налагане волята на победителите върху тази на победените.
Да отказваш преговори с противника си само защото той е агресор означава само едно - търсиш пълна победа във формат "капитулация".
С привичната си гениалност г-н Мирчев изразява своята убеденост, че ядрената сила Русия може да бъде доведена до капитулация.
От тази точка нататък проблемът става медицински.
Пожелавам успешна терапия на нашия гений!
11:42 04.06.2026
50 Идиоти вън
11:53 04.06.2026
51 Дориана
12:00 04.06.2026
52 🇧🇬БАЙ Х@Й‼️
До коментар #37 от "ру БЛАТА":
Нормален човек САМО ЗАРАДИАЕЦ "Козлодуй" не би написал подобна про.100.тия❗
12:33 04.06.2026
53 🇧🇬БАЙ Х@Й‼️
До коментар #38 от "ру БЛАТА":
Виждам, че ниският ти Ентелект не ти е позволил да отговориш на въпроса за Ердоган❗12:36 04.06.2026
54 Този коментар е премахнат от модератор
55 Бай Благой
Да не говорим какъв човешки отпадък е..
13:44 04.06.2026
56 Рилски
И престенете да пишете че Русия е агресор и е нарушила международното право, като е окупирала украински територии!Тя по същият начин наруши международното право и през 1877/78, като окупира едни международно признати турско-османски територии и после взе че ги провъзгласи за български!А в последствие пъклено-ревизиостиченият „Берлински конгрес“ с главни сатани-ревизионисти Англия и Австро-Унгария разпокъсаха тези „окупирани“ територии и създаде предпоставки за бъдещите балкански войни!
13:50 04.06.2026
57 ДА ТРЯБВА, И НАЙ ЛОШИЯТ МИР Е
15:28 04.06.2026
58 Този коментар е премахнат от модератор
59 Йеронимус БОШ
17:39 04.06.2026
60 Дон Турболенто
17:43 04.06.2026
61 доктор ОХ боли
Все върли колонизатори , експлоататори , крадци , робовладелци , изтребили милиони и присвоявали чужди богатства.
Историята е красноречива и трудно може да се преиначи.
17:44 04.06.2026
62 Дон Турболенто
17:46 04.06.2026
63 Този коментар е премахнат от модератор
64 маймуноподобния мирчев е в голяма грешка
19:13 04.06.2026
65 Бен Търпин
19:14 04.06.2026
66 баба яга
До коментар #6 от "14 КВАДРАТНИ КИЛОМЕТРА":
ти откъде ги взе тия данни, да не получаваш ежедневна информация от НАТО ?????20:18 04.06.2026
67 математик
До коментар #6 от "14 КВАДРАТНИ КИЛОМЕТРА":
Я сметни приблизително 20% от 603 628 km² и пак пиши глупости21:44 04.06.2026
68 Този коментар е премахнат от модератор
69 Този коментар е премахнат от модератор
70 Този коментар е премахнат от модератор
71 Този коментар е премахнат от модератор
72 Този коментар е премахнат от модератор
73 Този коментар е премахнат от модератор
74 Този коментар е премахнат от модератор
75 Този коментар е премахнат от модератор
76 Този коментар е премахнат от модератор
77 Легнал ангеЛ
Ха вижте някъде обратния пример !!!!!!!!
Толкова много ли американците искат да имат врагове и ги търсят навсякъде по света ?
09:16 05.06.2026
78 Никси
13:59 06.06.2026