28 Април, 2018

Нормално ли е донорите на органи да нямат право на инвалидна пенсия?


Нормално ли е донорите на органи да нямат право на инвалидна пенсия?
19% (148)
19% (148)
68% (525)
68% (525)
12% (94)
12% (94)
КОМЕНТИРАЙ

Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 SAAB

    6 0 Отговор
    Мисля , че има парадокс !
    Даряваш за да искаш ....... морално с материално :)
    Превръща се в лесен доход.........защото 99% ще продават орган и после държавата ще го издържа !
  • 2 1234

    3 3 Отговор
    Инвалидна пенсия се дава за това, че си инвалид, а не за това как си станал инвалид.
  • 3 Патриот

    4 0 Отговор
    Какво е чудното тук?
    Полицията(че и цялата държава се управлява от престъпници).
    Здравеопазване няма.
    Образование няма.
    Армия няма.
    Работещите се стрижат до месо без каквито и да е било права(дори някак си да си потърсят заработената си заплатата), докато паразитите в тази държава са толерирани във всяко едно отношение. Дори и престъпления им се опрощават т.е. те са над закона.
    Въпреки всичко това издържаме парламент, правителство, които уж работили за благото на народа и то доста добре.

    Благодарим Ви за това приятели от САЩ и ЕС!!!
  • 4 гост

    3 0 Отговор
    НЕ Е РЕДНО !
  • 5 мнение

    2 0 Отговор
    Нормално е с това да се занимават конкретните органи, отговарящи кой има право на инвалидна пенсия и кой не. Референдумите, които се провеждат ежедневно с тези анкети са за накаляване на напрежение. Понякога въпросите са прекалено ограничени и тъпи, за да може да отговори човек. В нормалните държави хората гледат бизнеса си. У нас сме затормозени от проблеми, които все пак не зависят от нас, редовите граждани. Има министерства, различни комисии, какви ли не още сдружения. Всичкото това поглъща държавни пари! За какво все пак?!
  • 6 гост

    3 0 Отговор
    на ромите само помощи и пенсии са им в главата, хванете се на работа бе!
  • 7 значи

    2 1 Отговор
    аз ако дам орган на мой мой роднина после държавата...респективно останалите данъкоплатци трябва да ме издържат ??? и защо другите да са ми задължени , че съм спасил близък човек ??
Назад към анкетата