Шефът на Bugatti Щефан Винкелман обяви в интервю за Automotive News Europe, че компанията разработва втори модел, който ще бъде по-евтин от Chiron. Новата суперкола ще бъде пригодена за ежедневна употреба и по всяка вероятност ще стане първият електромобил в историята на марката.
Винкелман не споделя никакви технически подробности за платформата или характеристиките на бъдещото Bugatti. На инженерите била поставена задачата да намерят оптималния баланс между динамика и комфорт, тъй като максималната скорост в случая оставала на заден план.
В момента Bugatti предлага само един модел в три разновидности. Chiron, Chiron Sport и юбилейният Chiron Sport 110 ans Bugatti се различават само по оформлението и оборудването, но имат еднаква механика.