Отидете към основна версия

17 649 34

Продава се BMW XXX6 със самоубийствени врати

  • bmw-
  • x6-
  • самоубийствени врати-
  • тунинг

Подобна схема е добре позната от автомобили от средата на миналия век и дължи името си на опасността от изпадане на пътниците в движение. С малки изключения автопроизводителите се отказват от нея още през 50-те, но това не може да спре специалистите от направлението оптичен тунинг.

Едно такова доработено BMW X6 се продава в Маями. Персонализирането на BMW-то, наречено XXX6, е направено за шест месеца. В процеса на модификации към колата е приложена артистично екстериорно оформление, а механизмът на вратите е променен - ​​сега те се отварят срещу посоката на движение.

Освен това върху колата са инсталирани 22-цолови джанти, създадени в едно копие, които допълват необичайния образ на модела. В същото време интериорът на модифицирания X6 е оставен непроменен. Единственото допълнение към стила steampunk в кабината е фигура на череп, монтирана под предното стъкло

 Под капака на персонализираната X6-ица е монтиран турбо 4.4-литров V8 с 407 конски сили и 600 Нм въртящ момент. Двигателят е сдвоен с шестстепенен автоматик. Съдейки по километража, пробегът на автомобила е 146 000 километра, но според продавача кросоувърът е в добро състояние и не изисква инвестиции.

Поставете оценка:
Оценка 2.8 от 43 гласа.

Свързани новини