В мрежата започнаха да организират в подкрепа на Националния референдум. Във фейсбук страницата „Слави, време е да изхвърлим боклука” привърженици стягат протест утре /10 ноември/ от 18,00 часа пред ЦИК. Мястото е триъгълника между Министерски съвет и Президентството на пл. „Княз Александър І" № 1, вход откъм Ларгото!
„Еничарите от ЦИК ни откраднаха гласовете! Този път няма да позволим! Ако до утре не си оправят грешката, в четвъртък отиваме да се видим с тях!” е изписано на страницата.
По всичко личи, че протестът не е иницииран от „Шоуто на Слави”, които прокараха до тук Референдума.