Отидете към основна версия

1 168 4

Дрогиран италианец блъсна и уби българин

  • валетри-
  • българин

Млад италианец блъсна с колата си и уби на място българин в градчето Валетри, което се намира на около 40 км. от Рим. Местните власти потвърдиха, че 22-годишният шофьор е употребил наркотици, преди да седне зад волана.

Все още няма яснота как се казва българинът, но е установено, че е на 36 години. В някои италиански медии се появи информация, че най-вероятно става въпрос за лице без постоянно местожителство. В някои вестници загиналият е наречен клошар.

Пътният инцидент е станал на полски път, който не бил осветен. Младежът се прибирал от дискотека Рим. Българинът не носил светлоотразителна жилетка и не бил видян от шофьора, който буквално минал през него. Италианецът пък веднага се предал в полицията и бил поставен под домашен арест.
 

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини