Отидете към основна версия

1 669 0

Старица е заподозряна за убийство на мъжа си

  • старица-
  • заподозряна-
  • убийство-
  • мъжа си

В пристъп на гняв тя наложила здраво стареца с бастуна си

Вчера към 12 часа безжизненото тяло на 81-годишен мъж от Сопот било открито от негова съседка, която веднага сигнализирала в полицията. Незабавно на адреса са изпратени служители от РУП – Карлово и екип на спешна медицинска помощ.

При извършения оглед на местопроизшествието било констатирано, че смъртта на пенсионера е причинена умишлено.

По случая е заподозряна 75-годишната съпруга на починалия. Тя е откарана за лечение в Психодиспансера - Пловдив, където се води на учет.

Според първоначалната информация около 10 часа двамата се били скарали и в пристъп на гняв жената нанесла множество удари с бастун по главата и тялото на мъжа. Работата по образуваното досъдебно производство продължава под наблюдението на Окръжна прокуратура – Пловдив.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини