Отидете към основна версия

21 289 27

Деси Слава на плажа с приятеля си (СНИМКИ)

  • деси слава-
  • дебела-
  • плаж

Някогашната изкусителна фолкдива обаче, днес вече изобщо не прилича на себе си

Деси Слава е доста напълняла, забеляза репортер на "Блиц", който я излови на несебърски плаж. Тази година певицата имаше по традиция участия и по морето, някои от които съчета и с малко плаж.

Там тя бе в компанията на приятеля си - ММА боецът Благой Найденов, с когото очевидно добре си почиваха заедно. Някогашната изкусителна фолкдива обаче, днес вече изобщо не прилича на себе си. На кадрите се вижда как атлетичният мачо се излежава на шезлонга, а Деси разглежда нещо в телефона му.

Най-вероятно зад драстичното качване на килограми на блондинката не седи толкова лакомия, колкото наличие на здравословен проблем.

Отдавна е направило впечатление и че Деси Слава качва снимки само до кръста, а фотографите в заведенията избягват да я снимат в цял ръст и отблизо.

Поставете оценка:
Оценка 2.7 от 26 гласа.

Свързани новини