Световноизвестната певица и актриса Лейди Гага наскоро бе засечена по улиците на Рим в неузнаваем вид. Освен че е сменила цвета на косата си и вече е брюнетка, тя е заснета да се разхожда по улиците на италианската столица с леопардова рокля и високи токчета, пише HarpersBazaar.
На последната си публична изява, на полагането на клетвата на Джо Байдън, Гага беше платинено руса, а сега е с тъмно кестенява коса и напомня на Али, главната героиня от филма “Роди се звезда", в който тя показа изключителен актьорски талант. Само преди няколко месеца пък актрисата имаше розова коса.
Известна с екстравагантните си модни комбинации, Гага носеше елегантна широка рокля с леопардов принт и слънчеви очила в Рим и само малцина можеха да я разпознаят.