Манчестър Юнайтед официално преотстъпи полузащитника Том Клевърли на Астън Вила за целия нов сезон. Новината бе оповестена от сайта на бирмингамци, като "Виланите" в крайна сметка успяха да спечелят битката за привличането под наем на халфа, която водеха с Евертън. През миналата кампания талантливия халф изигра 31 мача във всички турнири за Манчестър Юнайтед, но в крайна сметка се оказа ненужен на новия мениджър на отбора Луис ван Гаал. 25-годишният футболист, който има на сметката си 13 мача за националния отбор на Англия, е поредното име, което напусна "Олд Трафорд", след като преди него това сториха Хавиер Ернандес, Вилфред Заха, Нани, Шинджи Кагава, Неманя Видич, Рио Фърдинанд, Патрис Евра, Алекс Бютнер и Дани Уелбек. Предполага се, че в неговия договор за преотстъпване има опция Юнайтед да си го върне още през януарския трансферен прозорец. Прочети още на: http://www.gol.bg/manunited/2014-09-02/ofitsialno-manchestar-yunayted-prati-klevarli-v-astan-vila