Отидете към основна версия

1 146 0

Безяк: Целта е да излезем от групата в ШЛ

  • безяк-
  • лудогорец-
  • шампионска лига-
  • цел-
  • реал мадрид

Надявам се да вземем точки в следващите ни мачове от Шампионската лига, обяви нападателят

Снимка: БТА/АР

Нападателят на Лудогорец Роман Безяк обяви, че целта пред неговия тим в Шампионската лига е да се пребори с Базел за третото място в групата.   "Изморени сме много, защото хвърлихме доста сили. Трябва да по­чинем, защото ни предстоят още се­риозни мачове в следващите дни. Със сигурност има за какво да съжаля­ваме. Пропуснахме да вземем поне точка, но показах­ме много силна иг­ра. Като цяло се получи много сери­озен и атракти­вен сблъсък, сигур­но и хората са останали доволни", заяви словенецът   "За нас най-важно нещо е да се преборим с Базел за третото мяс­то. Добре е, че и те загубиха от Ре­ал Мадрид, като дори и головата им разлика е доста лоша. Надявам се в следващите мачо­ве да вземем мно­го точки. Осъзна­ваме, че ще е мно­го тежко, тъй ка­то още на 1 окто­мври приемаме ев­ропейския клубен шампион Реал Мад­рид. Но нищо не е невъзможно. Със сигурност ще да­дем максимума от себе си, пък да ви­дим какво ще ста­не", обясни Безяк.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини