Левски постигна победа с 4:1 над Хасково в среща от 9-ия кръг на "А" група в която "Сините" гостуваха. Това е трета поредна победа за левскарите, което е и сериозна индикация, че отборът постепенно излиза от кризата, която го бе наблегнала. "Сините" реализираха попаденията си чрез Педро, Домовчийски, Гаджев и Аниете, като те паднаха съответно в 26-ата, 39-ата, 75-ата и 76-ата минути. Домакините вкараха почетен гол чрез Емо Ангелов, който бе точен от дузпа в 84-ата минута. Аймен Белаид пък получи директен червен картон в ситуацията при дузпата, след като свали на земята като последен в защитата Хубенов. След този мач Левски се влезе в тройката, като заема 3-ото място в класирането с актив от 16 точки. Хасково си остава на последната 12-а позиция с 4 точки.
Отидете към основна версия
20 Септември, 2014 18:59 1 350 1