Отидете към основна версия

947 0

Скандален съдия свири Ботев - Лудогорец

  • ботев пловдив-
  • лудогорец-
  • назначение-
  • бфс-
  • съдия
Снимка: БТА
Съдийската комисия към Българския футболен съюз направи интересно назначение за мача „Ботев” (Пловдив) – Лудогорец. Срещата ще бъде водена от Александър Костадинов, срещу когото „канарчетата” вече пускаха жалба. Това се случи след мач от миналия сезон именно с разградчани (1:1), в който реферът даде много спорна дузпа в полза на Лудогорец.
 
Преди време пък Костадинов бе изваден от съдийските наряди за неопределено време след мач на Лудогорец. Това стана след първата среща от 1/8 финалите в турнира за Купата на България с Берое, в който шампионите победиха с 2:1. От Берое подадоха жалба срещу арбитъра, която доведе до изваждането му. 
 
Реферът на битката за второто място между Литекс и Локомотив (софия) пък ще бъде определен чрез жребий два часа преди началото. Изборът ще бъде между Станислав Тодоров и Георги Йорданов.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини