Мениджърът на Фулъм Мартин Йол глоби себе си след отпадането от Челси в турнира Карлинг Къп след изпълнение на дузпи, съобщават английските медии. Холандецът стана жертва на собствените си драконови правила за дузпите. Вчера се появиха информации, че някои играчи на Фулъм са останали удивени от глобата от 500 паунда, наложена на Пайтим Касами за изпуснатата дузпа в двубоя със "сините". Йол наложи глобата, защото преди това бил посочил Орландо Са като изпълнител на наказателния удар, съобщава БГНЕС. Мениджърът обаче реши да накаже и себе си, защото в крайна сметка стана ясно, че само Са е бил информиран за решението на наставника си.
Свързани новини
-
Джон Тери избухна: Челси пренебрегна своята икона за мениджърския пост
Един от най-емблематичните футболисти в историята на Челси – Джон Тери – публично изрази огорчението си от действията на ръководството. По ...вчера в 16:42 ч.03 -
Куртоа обяви след колко време иска да се пенсионира и в кой клуб
Тибо Куртоа заяви, че голямата му мечта е да приключи кариерата си в Реал Мадрид, но подчерта, че окончателното решение няма да бъде в негови ръце. ...вчера в 17:11 ч.00 -
Франк Лампард остава начело на Ковънтри: Нов договор и амбициозни планове за Висшата лига
Франк Лампард, емблематичният бивш капитан на Челси, официално преподписа договора си с Ковънтри Сити. След като изведе тима до историческо завръщане ...19.06.202601 -
Реал Мадрид на прага на още един трансфер: Енцо Фернандес готов за „Сантяго Бернабеу“
Реал Мадрид е на път да привлече един от най-ярките таланти на Висшата лига. Според авторитетния инсайдър Николо Шира, „белият балет“ вече ...18.06.202601 -
Пророческият пост в социалните мрежи на Чалоба доби популярност 8 години по-късно
Забравен пост в социалните мрежи на Трево Чалоба стана много популярен, след като защитникът на Челси получи изненадваща повиквателна за Световното. ...17.06.202600