Футболната Асоциация на Англия обяви, че мениджъра на Челси Андре Вилаш-Боаш е бил обвинен в "непристойно поведение". Ръководството на английския футбол излезе с изявление на официалния си сайт, съобщава БГНЕС. То гласи: "Андре Вилаш-Боаш бе обвинен в "непристойно поведение" от ФА, след като коментира официалните лица на двубоя с Куинс Парк Рейнджърс, след мача между двата тима, който се игра на 23 октомври 2011 година. Мениджърът на Челси има време до 16:00 часа местно време на 15 ноември 2011, за да отговори на обвиненията".
Свързани новини
-
Франк Лампард остава начело на Ковънтри: Нов договор и амбициозни планове за Висшата лига
Франк Лампард, емблематичният бивш капитан на Челси, официално преподписа договора си с Ковънтри Сити. След като изведе тима до историческо завръщане ...19.06.202601 -
Реал Мадрид на прага на още един трансфер: Енцо Фернандес готов за „Сантяго Бернабеу“
Реал Мадрид е на път да привлече един от най-ярките таланти на Висшата лига. Според авторитетния инсайдър Николо Шира, „белият балет“ вече ...18.06.202601 -
Пророческият пост в социалните мрежи на Чалоба доби популярност 8 години по-късно
Забравен пост в социалните мрежи на Трево Чалоба стана много популярен, след като защитникът на Челси получи изненадваща повиквателна за Световното. ...17.06.202600 -
Реал Мадрид с изненадващ трансфер
Реал Мадрид е напът да финализира един от най-изненадващите трансфери през това лято, след като според информация на Фабрицио Романо клубът е договори ...15.06.202600 -
Марк Кукурея с желание за завръщане в Барселона
Марк Кукурея е изразил категоричното си желание да се завърне в Барселона, съобщава авторитетното издание Mundo Deportivo. Според близки до клуба изто ...08.06.202601