• дузпа-
  • десподов-
  • бодуров

"Червените" изхвърлиха разградчани от Купата на България

ЦСКА успя да се класира за полуфиналите на турнира за Купата на България, след като победи Лудогорец с 2:1 след продължения на стадион "Българска армия". Това стана в доста оспорвана среща, която завърши при реми с по един гол в редовното време.

Бодуров откри за домакините още в 9-ата минута, а в 34-ата Моци изравни от дузпа. В 5-ата минута от първото продължение Десподов върна аванса на "червените" и на практика им донесе успеха.

Гостите доиграха мача с човек по-малко, след като в 109-ата минута Натанаел бе изгонен с директен червен картон заради удар без топка срещу Десподов.

Това от своя страна е поредна грешна стъпка на новия треньор на Лудогорец Димитър Димитров - Херо, който вече постигна няколко разочароващи резултата след пристигането си в тима.