Роналдо се разсърди на съдия, защото не даде продължение (ВИДЕО)

• продължение-
  • контрола-
  • испания-
  • португалия

"Няма ли да има продължение? Дай поне минута-две", каза португалецът на реферът, който водеше контролата между Португалия и Испания

Футболната звезда Кристиано Роналдо винаги се е отличавал с желанието си да побеждава и да вкарва голове.

35-годишният португалец за пореден път показа, че му се играе много и се разсърди на съдията на снощната проверка с Испания (0:0) Паоло Валери за липсата на допълнително време към редовните 90 минути.

"Какво правиш? Няма ли да има продължение? Дай поне минута-две", попита Роналдо рефера с жестове след края на мача.

Реакцията на Роналдо се превърна в хит в социалните мрежи, а феновете единодушно го сравниха с малко дете, чиято майка му е взела топката и го вика да вечеря.