Марица даде отпор, но все пак отстъпи на Динамо в Казан

• марица пловдив-
  • динамо казан-
  • шампионска лига

Българките започнаха колебливо, но изиграха следващите два гейма с далеч повече увереност

Снимка: Shutterstock

Най-добрият български волейболен отбор при жените Марица Пловдив допусна нова загуба в Шампионската лига при гостуването си на Динамо Казан с 3:0 гейма.

Българките започнаха притеснени първата част и съвсем логично загубиха с едва 10 точки в актива си.

След паузата обаче момичетата се събудиха и заиграха далеч по-освободено, като дори водеха почти до самия край на гейма, макар накрая да отстъпиха с 25:21.

Третият гейм също бе доста оспорван, но този път рускините владееха положението и стигнаха до крайния успех след 25:20 точки.

„Жълто-сините“ са последни в групата си, като до момента имат само 1 спечелен гейм в домакинството си на Фенербахче.