Най-добрият български тенисист Григор Димитров и партньорът му Радек Щепанек отпаднаха в първия кръг на двойки на силния турнир на червени кортове в Барселона с награден фонд 1,7 милиона евро. Димитров и чешкият ветеран загубиха от Иван Додиг (Хърватия) и Марсело Мело (Бразилия) с 6:7 (5), 2:6 за малко повече от час игра. За участието си в турнира на двойки Димитров и Щепанек ще получат общо 6390 евро от наградния фонд.
Утре Григор Димитров ще започне участието си в турнира на сингъл срещу Томи Робредо (Испания).Свързани новини
-
Григор Димитров: Ситуацията не е розова
Григор Димитров, безспорно най-успешният български тенисист, преминава през един от най-сложните етапи в професионалния си път. След като бе принуден ...вчера в 22:54 ч.2 30213 -
Нюкасъл категорично отхвърли оферта на Арсенал за капитана си Бруно Гимараеш
Арсенал, новият шампион на Висшата лига, направи първа официална крачка към привличането на ключовия полузащитник и капитан на Нюкасъл Юнайтед – ...вчера в 17:51 ч.8040 -
Яник Синер ще започне "Уимбълдън" срещу сърбин
Световният номер едно Яник Синер се завръща на свещените тревни кортове на "Уимбълдън", за да брани шампионската си корона. Италианецът, кой ...вчера в 16:03 ч.8911 -
Григор Димитров стартира "Уимбълдън" срещу австралийски дебютант
Българската тенис гордост Григор Димитров ще започне участието си на тазгодишния "Уимбълдън" с двубой срещу австралиеца Дейн Суийни – ...вчера в 15:39 ч.1 0217 -
Педри пожела трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
Полузащитникът на Барселона Педри открито заяви, че се надява нападателят на Атлетико Мадрид Хулиан Алварес да облече фланелката на каталунците. В изя ...вчера в 10:28 ч.8110