Голямата надежда на Борусия (Дортмунд) за обрат в 1/4-финалите от Шампионската лига с Реал (Мадрид) - Робърт Левандовски заяви, че тимът му все още не е отпаднал от борбата и никой в отбора не мисли да се предава. "Жълто-черните" загубиха с 0:3 първата среща в Мадрид и сега посрещат Реал. През миналата година двата тима се срещнаха на 1/2-финал, а немците се наложиха с 4:1, което сега няма да ги класира за следващата фаза. Всички голове за Борусия бяха дело именно на Левандовски, който е последната надежда на местните фенове. "Имаме проблеми, но нищо не е свършило. загубихме първия мач, но има реванш, в които можем и трябва да се поправим. Ще е хубаво пак да вкарам 4 на Реал", заяви Левандовски. Мачът е утре от 21:45 часа в Дортмунд.
Отидете към основна версия
7 Април, 2014 14:57 912 0