След като все още не е ясно кога и под каква форма ще бъдат доставени пикапите на Tesla, ето че вече започнаха първите доставки на умален модел с дистанционно. Всеки който е поръчал играчката през 2020 година, трябва да я получи в следващите седмици, а за съжаление бройките за момента са изчерпани и бъдещите клиенти ще трябва да изчакат малко преди следващо зареждане.
Играчката е дело на HotWheels и е в мащаб 1:10, като копира всички елементи от истинският Cybertruck. В комплекта дори се включва и стикер, който имитира счупеното стъкло по време на представянето. Разполага със задвижване на четирите колела, както и с два различни режима на шофиране.
Моделът използва 9.6-волтова батерия, която според описанието осигурява около 30 минути време за забавление, а след това трябва да я оставите да се зарежда поне час. Малкият Cybertruck също така разполага със сгъваема задна врата, която функционира и като рампа, също както при оригинала, а работещи предни и задни светлини допълват приликите.