Отидете към основна версия

6 213 35

Без глоба от 500 лв. за секс на плажа в Бургас

  • плаж-
  • бургас-
  • секс

Плажът е за трупане на тен и за спорт

Снимка: БГНЕС

Строгата забрана, която трябваше да бъде включена в Наредбата за опазване на обществения ред и гласеше, че се забранява „полов акт на открито“ и предвиждаше до 500 лева глоба - отпада, пише "Труд".

Както БЛИЦ съобщи, за тези мерки се готвеше от Общината в града.
Във вторник, на редовната си сесия, общинските съветници на Бургас, не гласуваха такава промяна в документа.

Аргументите им бяха, че в Наредбата има достатъчно строги правила и правенето на любов на пясъка, минава в графата „нарушаване на моралните норми“.

Бургазлии, които рано сутринта излязоха да спортуват по плажа, след като предния ден бе разрешено да го правят с маски и на дистанция коментираха, че за тях по-важно е да има летен сезон.

„Плажът е за трупане на тен и за спорт. Поне за нас въпросът за секс на плажа не стои на дневен ред.

По- важно е да излезем от карантината и да изчакаме да видим дали изобщо ще има летен сезон“, коментираха няколко спортяги, спазващи мерките като войници.

Поставете оценка:
Оценка 3.2 от 9 гласа.

Свързани новини