-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да намерите смисъл и посока в това, което се случва около Вас. Денят е подходящ за обучение, планиране, пътувания или разговори, които разширяват хоризонтите Ви. Около обяд може да възникне разочарование, ако някой не оправдае очакванията Ви. Вместо да се фокусирате върху това, обърнете внимание на новите възможности пред Вас. Вечерта носи вдъхновение и усещане за вътрешна свобода.
Водолей (21.01 - 19.02)
Професионалните теми и бъдещите цели ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да покажете увереност и добра преценка в ситуация, която изисква бързо решение. Около обяд е възможно да се появи напрежение между служебни ангажименти и лични желания. Подходете спокойно и не се опитвайте да решите всичко наведнъж. Вечерта носи удовлетворение от постигнатото.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и хора със сходни интереси ще бъдат особено полезни днес. Ще получите подкрепа или ценен съвет, който ще Ви помогне да погледнете по-широко на важна тема. Около обяд е възможно да възникне разминаване в плановете или различия в очакванията. Не позволявайте на дребни ситуации да помрачават настроението Ви. Вечерта е добра за общуване и спокойни срещи.
Стрелец (23.11 - 22.12)
По-спокойният ритъм на деня ще Ви помогне да погледнете отстрани на ситуации, които до скоро са Ви изглеждали объркани. Ще предпочитате да действате внимателно и да не споделяте всяка своя мисъл веднага. Около обяд може да възникне вътрешно колебание между това, което искате, и това, което смятате за правилно. Не бързайте с окончателните изводи. Вечерта носи повече яснота и душевен комфорт.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Събитията днес ще Ви поставят по-ясно в центъра на вниманието. Ще имате възможност да покажете увереност и да заявите позицията си по важен въпрос. Около обяд е възможно да се появи напрежение в отношенията, ако някой се опитва да влияе прекалено силно на решенията Ви. Опитайте да запазите спокойствие и да не реагирате прибързано. Вечерта е подходяща за лични решения и подреждане на приоритетите.
Везни (24.09 - 23.10)
Финансовите и практичните въпроси ще изискват повече внимание през този ден. Ще имате възможност да направите разумна преценка или да подредите важен план за бъдещето. По обяд е възможно да се появи колебание между желанието за удоволствие и необходимостта от по-разумен подход. Не е нужно да избирате крайности. Вечерта носи чувство за стабилност и по-голяма увереност.
Дева (24.08 - 23.09)
Разговорите ще бъдат активни и ще Ви дадат възможност да изясните въпроси, които са останали недоизказани. Денят е подходящ за срещи, обучение, писане или организиране на бъдещи планове. Около обяд е възможно да възникне леко недоразумение заради различни очаквания или липса на достатъчно яснота. Вместо да критикувате, задайте допълнителни въпроси. Вечерта е добра за приятелски разговори и спокойствие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Домът, семейството и личният комфорт ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще предпочитате спокойна атмосфера и хора, с които можете да бъдете напълно естествени. По обяд може да възникне напрежение между домашни задължения и желание за повече свобода. Денят ще се развие по-приятно, ако не се опитвате да угодите на всички едновременно. Вечерта носи уют и чувство за сигурност.
Рак (22.06 - 23.07)
Фокусът все повече се насочва към Вашите потребности, дава повече увереност и ясно усещане за собствените Ви приоритети. Денят е благоприятен за лични инициативи, срещи и занимания, които Ви носят радост. Около обяд е възможно да възникне кратко напрежение в любовта или в отношенията с близък човек. Не приемайте всяка дума като окончателна позиция. Вечерта ще Ви помогне да възстановите доброто настроение и близостта.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Работата и ежедневните задачи ще вървят по-леко, ако действате организирано и не се разсейвате от странични теми. Денят е подходящ за уреждане на практически въпроси и довършване на започнати ангажименти. Около обяд може да усетите напрежение между необходимостта да свършите нещо важно и желанието да си дадете повече почивка. Опитайте да намерите разумен баланс. Вечерта носи удовлетворение от добре свършената работа.
Телец (21.04 - 21.05)
Отношенията ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Ще усещате по-силно нуждата от сигурност, доверие и искреност в общуването. По обяд е възможно да се появи разминаване в очакванията или дребно недоволство, свързано с личен въпрос. Не позволявайте на моментни емоции да определят цялостната картина. Вечерта е подходяща за разговор, който възстановява хармонията.
Овен (21.03 - 20.04)
Денят ще Ви насочи към по-дълбоки размисли и желание да подредите въпроси, които не търпят повече отлагане. Разговорите ще бъдат откровени и ще Ви помогнат да видите по-ясно намеренията на околните. Около обяд е възможно да възникне напрежение между личните Ви желания и очакванията на близък човек. Вместо да настоявате на всяка цена, потърсете обща основа. Вечерта носи усещане за вътрешна яснота и повече спокойствие.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Некой си
Коментиран от #26, #27, #47
00:07 25.05.2021
2 НАТОвец
Коментиран от #16
00:09 25.05.2021
3 Hoho Boho
Защо има отговори, че
"НАТО се готви да нападне Русия"?
Коментиран от #19, #52
00:17 25.05.2021
4 небрежнев
Коментиран от #18
00:23 25.05.2021
5 небрежнев
00:23 25.05.2021
6 стоян георгиев
Коментиран от #57
01:28 25.05.2021
7 :))
03:05 25.05.2021
8 Сталин
Коментиран от #21
06:30 25.05.2021
9 оня с коня
06:43 25.05.2021
10 Седесарят.
07:18 25.05.2021
11 Сандо
07:37 25.05.2021
12 един от многото
07:57 25.05.2021
13 abc
08:07 25.05.2021
14 Сър Алтън Джон
08:35 25.05.2021
15 123
08:57 25.05.2021
16 Росен
До коментар #2 от "НАТОвец":
Да знаеш първо във вас ще дойдат 😁09:01 25.05.2021
17 tate
09:02 25.05.2021
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Посетител
До коментар #3 от "Hoho Boho":
А по кой член се уреголират спорните отношения между страните-членки? Когато една страна-членка постоянно има дрязги със съседката си, също страна-членка, "съюзник" по натовска линия... За едни познати, гърци и турци питам...09:41 25.05.2021
20 ИВАН
09:43 25.05.2021
21 Посетител
До коментар #8 от "Сталин":
Ех, товарищ Сталин! Трябваше да се съгласите навремето, когато ви предлагаха да нарекат на ваше име един проток, но вие отказахте... Виждате ли сега, каква грешка допуснахте! :)09:53 25.05.2021
22 099
09:54 25.05.2021
23 Дългият
10:06 25.05.2021
24 Синдикат на Ало Измамниците
10:35 25.05.2021
25 българин
10:58 25.05.2021
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 НАТО
До коментар #1 от "Некой си":
90-ТE гoдини, кoгaтo Руcия бeшe cлaбa и нeoргaнизирaнa, нe чe ceгa e нeщo мнoгo пoнeчe, нe я нaпaднaхa и прeвзeхa , a тoчнo ceгa..Руcoфилятa НЯМAТ ВРЪЗКA C ГЛAВНИЯ КOМПЮТЪР, БЛEЯТ ПO НAВИК, КAКВOТO ИМ CПУCНAТ....Коментиран от #30, #36, #40
11:12 25.05.2021
28 Centurion
Коментиран от #29
11:21 25.05.2021
29 ХА ХА
До коментар #28 от "Centurion":
не е неутрално, а досто смешно!11:29 25.05.2021
30 Рубъль
До коментар #27 от "НАТО":
Като видят статия за Расия и рушляните полудяват ,започват да валят рублиКоментиран от #35
11:39 25.05.2021
31 Васил Ботев
11:41 25.05.2021
32 Рубъль
Коментиран от #34
11:43 25.05.2021
33 Гост
11:48 25.05.2021
34 Гост
До коментар #32 от "Рубъль":
За да не бъдат изкупени, а заграбени. По-евтино е, а и ще държи всички останали в страх и почит към големия брат.Коментиран от #42
11:50 25.05.2021
35 Гост
До коментар #30 от "Рубъль":
Полудявате само евроатлантУците.11:51 25.05.2021
36 Гост
До коментар #27 от "НАТО":
Защото винаги само са плашели, и скачат само на по-слаби от тях. НАТО не предприема битки, които не е сигурен че ще спечели.Коментиран от #37, #39
11:53 25.05.2021
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 НАТО е САЩ
Защото САЩ ще воюват до последния български, румънски, гръцки, турски, албански, косовски, украински, полски, балтийски войници срещу Русия.
Защото без резолюции на ССигурност на ООН, САЩ атакуват държави Ирак, Сърбия, Либия, Сирия, Афганистан.
Защото след 1945 г. САЩ имат план "Анаконда".
Защото след 1989 г. светът е еднополюсен, единствената държава в света са САЩ, другите са васали на САЩ и са принудени чрез МВФ и СБ, ЕЦБ да са покорни, ако не искат санкции и икономически кризи.
Коментиран от #55
13:10 25.05.2021
39 Вагнеровец
До коментар #36 от "Гост":
Е ти мислиш ли ,че при конвенционална война някакво джудже като русия има дори и 1% шанс срещу САЩ ,камо ли срещу цяло НАТО ? Гаранцията на русия е ,че имат ядрено оръжие.Нищо друго.Без ядреното оръжие ,руснаците ще бъдат прегазени от САЩ за отрицателно време ,камо ли от цяло НАТО..13:35 25.05.2021
40 Шайба
До коментар #27 от "НАТО":
Не я нападнаха тогава,защото СССР сам рухна идеологически,правеха си сметката просто да я раграбят чрез марионетни правителства и ''мека сила'',както правят нявсякъде по света,но ядец,руснаците се усетиха навреме,че янките не им мислят доброто с тяхния внос на демокрация и се мобилизираха.13:38 25.05.2021
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Скорпи
До коментар #34 от "Гост":
Защо говориш,глупости,кой ще заграби богатствата на Русия ако в един момент тя не започне дса ги разпродава..Правилно отбеляза колегата...богатият няма да направи проблема,бедният ще го направи понеже няма какво да губи...13:47 25.05.2021
43 ТОЧКАТА
14:00 25.05.2021
44 нито едното
14:24 25.05.2021
45 така ли
До коментар #41 от "Вагнеровец":
И почти фалиралата САЩ без кои ресурси гради икономиката си? Глупости говориш! Ако ресурсите не бяха необходими защо бяха напъните да унищожат Ивак, Либия и изобщо напъните в региона. Заради петрола който според теб им трябва на Хамериканците. И след като таква "велика" икономика няма нужда от тези ресурси защо избива хора по цял свят и жертва собствени войници?Коментиран от #48, #49, #54
14:34 25.05.2021
46 Котарак
15:02 25.05.2021
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 Този коментар е премахнат от модератор.
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Свети Петър
16:53 25.05.2021
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 ежко
До коментар #3 от "Hoho Boho":
Защото никъде не пише,че ще бъде отговорено реципрочно или че НАТО ще защити с военна сила нападната страна!Много мисирки се хващат на този текст, ама като опре ножа до кокала, НАТО ще ни защити е една протестна декларация -туй то.Ако си мислите,че някой от намазаните западняци ще ви защити от нещо -дълбоко се лъжете.Да ви ползват -да, да ви защитят-не!Коментиран от #53
17:27 25.05.2021
53 Дрън дрън
До коментар #52 от "ежко":
Смешен си Тролчо Копейкин!Прочети чл.5 от договора на НАТО!
То ако беше така, Путин нямаше да хулиганства в огромната Украйна, която не е член на НАТО,
а щеше да прегази миниатюрните Литва, Латвия и Естония, нали?
Но не смее да ги пипне "смелчагата" Путин, защото са членки на НАТО, нали?
А нас без да ни превзема, комуниста Борисов построи руско турски газопровод за Сърбия с български пари, нали?
Коментиран от #72
17:35 25.05.2021
54 боже боже
До коментар #45 от "така ли":
Добре ,защо имаш нужда се обаждаш ,за да покажеш колко си прост ? Първо ми кажи ,как установи ,че САЩ били пред фалит ,като американската икономика е в топ 5 на най-стабилните в света и е на практика НЕвъзможно да фалира ? Клатеща и пред фалит икономика е тази на Русия ,която е по-рискова дори и от българската.Колкото до ресурсите ,по-малко от 10% от американската икономика е свързана с ресурси.Ресурсна иконоимка е такава като руската която НЕ произвежда абсолюто нищо,а само дупчи/краде природните ресурси и ги продава,като арабските страни.Коментиран от #62
18:26 25.05.2021
55 верно ли
До коментар #38 от "НАТО е САЩ":
Дрън дрън, руски глупотевини!!!Коментиран от #61
18:29 25.05.2021
56 Не проумели
19:00 25.05.2021
57 Бай Шилер
До коментар #6 от "стоян георгиев":
Просто нагледно доказателство, че в сайта резидират руснаци.Повече от половината да напишат, че отбранителния съюз Нато щял да напада първи.Същите простотии ги учеха по време на СССР-тоКоментиран от #58, #59, #60
19:02 25.05.2021
58 I see dead people
До коментар #57 от "Бай Шилер":
Ти ли ще кажеш кой ще влиза в сайта?????????????????????????19:06 25.05.2021
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Shadow Fiend
До коментар #55 от "верно ли":
Ей соросня вкисната....19:09 25.05.2021
62 Този коментар е премахнат от модератор.
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Shadow Fiend
19:11 25.05.2021
66 Shadow Fiend
19:11 25.05.2021
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 gggw
19:27 25.05.2021
70 Бай Шилер
САЩ имат над 800 бази по света, което неминуемо въвлича и други в хипотетичен конфликт.
19:39 25.05.2021
71 Бесен Язовец
21:44 25.05.2021
72 ежко
До коментар #53 от "Дрън дрън":
Ха,ха...Точно защото съм го чел -затова му нямам вяра:)Свърщиха се наивните и всичковярващите.22:13 25.05.2021
73 Нито едно
22:34 25.05.2021
74 100perа
И да няма руска заплаха, тя ще бъде измислена. И да има реална руска заплаха, НАТО няма да може да спре руснаците ако тръгнат.
22:39 25.05.2021
75 т 64
22:42 25.05.2021
76 Протасович
22:43 25.05.2021