-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Съчувствието Ви ще бъде особено силно и ще Ви помогне да окажете подкрепа там, където е необходима. Все пак не забравяйте да се погрижите и за собственото си спокойствие. Възможно е нечии думи да породят колебание, но не позволявайте на моментните впечатления да определят решенията Ви. Доверете се на онова, което знаете от опит. Вечерните часове ще Ви насърчат да обърнете внимание на вътрешния си свят и истинските си потребности.
Водолей (21.01 - 19.02)
Свободолюбивият Ви дух ще търси нови идеи и различни решения. Общуването ще бъде оживено и ще Ви срещне с хора, които могат да разширят гледната Ви точка. В личните отношения избягвайте да правите предположения без достатъчно основания. Един откровен разговор ще внесе повече яснота от всякакви догадки. Вечерта ще Ви помогне да оставите настрана ненужните съмнения.
Козирог (23.12 - 20.01)
Последователността ще остане Вашето най-силно качество, дори ако обстоятелствата изискват повече търпение. Възможно е да се наложи да отложите нещо, което сте планирали, но това ще се окаже временно. Не позволявайте на краткотрайни трудности да отслабят увереността Ви. Малките крачки ще Ви приближат до голямата цел. Финалът на деня ще Ви покаже колко ценен е постоянният напредък.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Желанието да разширявате хоризонтите си ще бъде силно, но днес повече полза ще донесе умереното темпо. Един разговор може да Ви даде нова гледна точка по тема, която отдавна Ви вълнува. Не е нужно веднага да предприемате действие. Понякога най-добрите решения узряват с времето. Вечерта ще бъде подходяща за равносметка и планиране.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Наблюдателността ще Ви позволи да забележите детайли, които другите лесно пропускат. Възможно е да получите важна информация точно когато най-малко очаквате. Не прибързвайте с окончателните заключения, ако липсват всички факти. Спокойният анализ ще бъде по-полезен от силните емоции. Последните мигове на деня ще внесат повече яснота в мислите Ви.
Везни (24.09 - 23.10)
Стремежът към справедливост ще Ви подтикне да потърсите решение, което е добро за всички страни. В отношенията ще има възможност за повече близост, но и риск от прекалено високи очаквания. Опитайте се да виждате хората такива, каквито са, а не такива, каквито Ви се иска да бъдат. Искреността ще укрепи доверието помежду Ви. Вечерта ще Ви даде повод за ценни размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Добрата преценка ще Ви помогне да разграничите важното от маловажното. Практичният подход ще внесе спокойствие дори в по-натоварени ситуации. Не е необходимо всичко да бъде съвършено, за да бъде достатъчно добро. Оставете си пространство за почивка между задачите. Вечерните часове ще Ви помогнат да възстановите силите си и да подредите приоритетите си.
Лъв (24.07 - 23.08)
Естественият Ви авторитет ще Ви помогне да вдъхнете увереност на хората около Вас. Ще имате възможност да защитите идея, в която искрено вярвате. Не позволявайте гордостта да Ви попречи да приемете добронамерен съвет. Понякога най-силният човек е този, който умее да изслушва. Към края на деня ще откриете по-ясна перспектива за предстоящите си действия.
Рак (22.06 - 23.07)
Емоциите ще бъдат по-силни от обикновено и ще Ви насочват към темите, които наистина имат значение за Вас. Позволете си да се вслушате в собствените си потребности, вместо постоянно да поставяте другите на първо място. Ако се почувствате неразбрани, потърсете открит и спокоен разговор. Временните затруднения няма да продължат дълго. Вечерта ще бъде подходящ момент да се освободите от натрупаното напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Любопитството ще Ви насочи към нова информация, която ще се окаже полезна в близко бъдеще. Ще изразявате идеите си уверено и ще привличате вниманието на околните. Добре е обаче да подбирате внимателно думите си, особено в по-чувствителни разговори. Не всяка реакция изисква незабавен отговор. Финалът на деня ще Ви даде възможност да погледнете по-спокойно на случилото се.
Телец (21.04 - 21.05)
Усещането за сигурност ще бъде най-важният Ви ориентир. Ще предпочетете спокойните разговори пред излишните спорове и това ще се окаже мъдър избор. Ако някой не оправдае очакванията Ви, не бързайте с оценките. Малко търпение ще внесе повече яснота в ситуацията. Последните часове ще бъдат подходящи за почивка и възстановяване на вътрешния баланс.
Овен (21.03 - 20.04)
Смелите идеи ще заслужават внимание, но успехът ще зависи от това колко търпеливо ги развивате. Възможно е някои обстоятелства да забавят темпото Ви, без това да променя крайната цел. Не приемайте всяка пречка като знак да се отказвате. Добре премислените действия ще се окажат по-силни от импулсивните решения. Вечерта ще Ви насърчи да подредите мислите си, преди да направите следващата крачка.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Горди ли сте
Не, не сме.
Защото царят е гол.
00:40 13.09.2025
2 Левче 100тинков
00:44 13.09.2025
3 нннн
01:25 13.09.2025
4 Мдааа
03:06 13.09.2025
5 Копеиките
Коментиран от #17, #20, #27, #31, #36, #64
03:57 13.09.2025
6 голям праз, нали ни открадоха левовете
04:40 13.09.2025
7 ЕвроАтнатически безродник
Тя е изцяло държавна собственост и първоначално има за основна цел да кредитира новото българско правителство.
През 1880 г. е приет Закон за правото на рязане на монети в Княжеството, с който се създава и българската парична единица – левът (състоящ се от 100 ст и равен по сила на 1 френски франк) и се утвърждава монополното право на банката в тази област, а през следващата година са отсечени първите български монети от 2, 5 и 10 стотинки.
А решението за самостоятелна,парична единица,не свързана с френския франк е по предложение на генерал- губернаторът княз Александър Дондуков- Корсаков.
Нa 1 aвгуcт 1885 г. в Caнкт Пeтeрбург e oтпeчaтaнa първaтa бългaрcкa бaнкнoтa c нoминaл 20 лeвa. Днec тaзи бaнкнoтa ce cъхрaнявa в Иcтoричecкия музeй Гaбрoвo.
Нима е възможно “окупатор“ да създаде държавна банка на друга страна с цел подпомагане на чуждо правителство?!
Това са факти,за това че жълтопаветниците не ги знаят са си отговорни само те..синдромът на Дънинг- Крюгер: глупавите не знаят,че са глупави.
Днес точно 145 год по- късно едни наведени,безхарактерни, хлъзгави същества се радваха,че левът вече нямало да го има.Тез ми напомнят Ганьо Балкански,който гордо се разхождал по Виената,ама имал мускалчета в пояса
Та когато започнат да ви говорят какво е направила Русия за българите и какво ЕС се сетете за товаЕвроАтнатически безродник
04:41 13.09.2025
8 хак да ви е всичко да ви вземат
04:42 13.09.2025
9 Българският Лев не е умирал никога!
При Виденов не е умрял лева, а - убиха Лева.
Убиха го алчните предатели с дръначащите в кухите им глави 30 сребърника
продали държава и народа от егоизъм и лакомия.
Дойде световния финансов мошеник и ръсна по някоя пачка
и ... лакомо око/черво ненаситно взе да яде и да граби от общото благо на народа.
Не знаеш ли какъв безмилостен грабеж започна в 1997 г. на натрупаните богатства
и на всичко поостроеното от народа на България!
Как се продават стратегически предприятия за жълти стотинки.
Пример безпрецедентен за криминално крадене на народна собственост
Как Националната авиокомпания се предаде за 1 долар
как пък точно уцелиха и как насилствено убиха авиопревозвача ни?
Да не говорим как взеха ЗЛАТОТО ни, другите рудници,
как прогресивно затвориха 4 ЯДРЕНИ реактора, а днес ще строят други нови в АЕЦ Козлодуй,
какъв терор, каква измама за грабеж
и каква омраза към богатата България и към щастието на българския народ.
Факти, от които нормалните хора ги заболява сърцето за България.
04:42 13.09.2025
10 чувствам сме супер РАДОСТЕН
все па сме били роби 500 години нормално е и сега да блеем
04:44 13.09.2025
11 а пробвай де, стиска ли ви?
04:44 13.09.2025
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 ГОРД ВЪЗРОЖДЕНЕЦ
05:42 13.09.2025
14 ГОРД ВЪЗРОЖДЕНЕЦ
05:48 13.09.2025
15 Вървете на М. А. Й. Н. А, .Т. А. С. И
06:00 13.09.2025
16 Уса
06:04 13.09.2025
17 Ха ха ха ха
До коментар #5 от "Копеиките":
Какво общо има копейката с лева, бе зомби? И друго, никога тука не е имало комунизъм, ама за тиктоковците това е непонятно. Те комуникират само с клишета. Критичното мислене е терра инкогнита и не могат да си концентрират вниманието за повече от 3 минути. Мъкааа, мъка.07:21 13.09.2025
18 Дааааааам
Коментиран от #49
07:22 13.09.2025
19 имунизиран от БГ медийно облъчване
07:41 13.09.2025
20 Мандо
До коментар #5 от "Копеиките":
Хахахахахаха разсмя ме искрено07:49 13.09.2025
21 Ивелин Михайлов
08:00 13.09.2025
22 Величко
08:12 13.09.2025
23 Някой
Както и че инфлацията лети. Мога да застана в магазин от верига и да изреждам какви бяха цените преди и как преди месец това 1.19лв струваше 0.99лв.
Да сме горди, че потъпкаха избора на народа, демокрацията, конституцията (член 1 алинеи 2 (властта произлиза от народа и се прилага непосредствено ...) и 3 (за суверенитета и че институции не могат да си го присвояват)) и ни управляват мошеници лъжещи за нарушен договор.
Просто ни управляват престъпници и мошеници, и това е просто факт!
08:18 13.09.2025
24 Защото
08:21 13.09.2025
25 Ний ша Ва упрайм
08:49 13.09.2025
26 Баба Гошка
08:57 13.09.2025
27 ГОРД ВЪЗРОЖДЕНЕЦ
До коментар #5 от "Копеиките":
ДА ОБРАЗОВАНИТЕ БЯХА ПО ВРЕМЕТО НА СОЦА КОГАТО СРЕДНОТО ОБРАЗОВАНИЕБЕШЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО А СЕГА 36 ГОДИНИ СЛЕД ПАДАНЕ НА СОЦА КОГАТО РАЗРУШИХА УЧИЛИЩАТА ПО СЕЛАТА И МАХАЛИТЕ СЕГА ГИ УЧАТ ЗА ТРЕТИ ЧЕТВЪРТИ И КУСУР ПОЛ ,МОМЧЕТАТА ВМЕСТО ДА ОТБИЯТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ВОЕНА СЛУЖБА КАКТО ПРЕЗ СОЦА И ДА ВЪЗМЪЖЕЯТ СЕГА ГИ УЧАТ ДА СЕ ДРОГИРАТ ,ДА ПРАВЯТ МУСКУЛИ И АКО НЯКОЙ ИМ ОСПОРИ ДА ВАДЯТ БУХАЛКИ И ОРЪЖИЕ И ДА СЕ СПРАВЯТ СЪС НЕГО.ТОВА ЛИ СА ОБРАЗОВАНИТЕ КЪДЕТО ОТ МЪЖКИ ПОЛ ПЪЛНЯТ САЛОНИТЕ ЗА КРАСОТА ДА ГИ МЪРЗИ ДА СЕ ОБРЪСНАТ И ДА ЗАПРИЛИЧАТ НА ХОРА НО ИМАШЕ ПРИКАЗКА ЧЕ ВСЕКИ ПОЛОВ ОРГАН Е ОКОСМЕН И ТЕ ИЗПЪЛНЯВАТ ТАЗИ МАКСИМА И НЕ СЕ БРЪСНАТ.09:25 13.09.2025
28 дядо поп
09:33 13.09.2025
29 Райхсмарка
09:49 13.09.2025
30 Фен
09:54 13.09.2025
31 ои8уйхътгрф
До коментар #5 от "Копеиките":
И къде ги тея "млади и образовани"??? Щото аз нещо не ги срещам...Преди време търсех 2-ма инженери, че работата ми се увеличава... Реших да търся млади, скоро завършили- дейността позволява да се вземат новобранци които да се дообучат в движение... Заплата- 2500 чисто + 200 ваучери + служебен автомобил + възможност да се осигури жилище срещу символичен наем ако сте от друг регион... Разбира се това го чуват на интервюто- в обявата заплата не е обявена
Идват некви младежи на интервю не просто с 0 опит- те имат пропуски в базовите знания... И въпреки това ми заявяват "Искам 3500 чисто + всичко останало"...
Да си искат- сменям текста в обявата от "без опит" на "минимум 10 години опит" и идват 7 човека на интервю... Заплатата вече не е 2500, а 4200 + всичко друго + официално заложено увеличение всяка година минимум с двойният размер на инфлацията... Беше ми доста трудно да избера конкретните 2-ма щото всички бяха кадърни...
Та така- млади има, ама къде ги "образованите" щото тях не ги виждам... Аааа, сещам се- мият чинии или продават домати щото за друго не става вашту "образувание"
09:56 13.09.2025
32 ШЕФА
10:00 13.09.2025
33 Боклуците на Боклука
10:03 13.09.2025
34 Горди сме от факта
Какво ли не правят за родната си росия.
10:29 13.09.2025
35 Баба Кина
10:32 13.09.2025
36 Млад меринджейн
До коментар #5 от "Копеиките":
Аа, бананите, яжте ги бананите...Коментиран от #42
10:37 13.09.2025
37 Що бе
32 бона за която ние обикновенните граждани с минимална заплата трябва да работим 3 години
11:03 13.09.2025
38 Гордост било
11:07 13.09.2025
39 Руснаков
Коментиран от #41, #51
12:01 13.09.2025
40 Предателят намазан
Но не неговите господари му плащат заплатата, а предаденият от предателя беден български народ.
И следва глупавият въпрос, дали предаденият български народ е горд със своя предател, поканен на масата на своите господари.
Що за глупост?
12:40 13.09.2025
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 ЕДГАР КЕЙСИ
Коментиран от #45, #60
13:12 13.09.2025
44 досадно ясно
По въпроса за участие в заседания на ЕЦБ! Той участваше и в други съвети на регионално и европейско нива. ДА СТЕ ГО ЧУЛИ С МНЕНИЕ и отстояването му??? При това тези заседания, за които става дума, са на мандатен принцип. Ще влиза периодично в тях, а после ще влизат други. КАКВО ОЧАКВАТЕ ОТ ТОВА боково творение?
13:25 13.09.2025
45 това е НАЙ-ТЪПАТА
До коментар #43 от "ЕДГАР КЕЙСИ":
философия на неграмотните. Какво им е на руснаците, че си се нахвърлил като насъскано куче срещу тях???? Добре, няма да купуваме от тях енергийни източници, а ще купуваме в пъти по-скъпо от ФАЩ или съседни държави - пак руски, но заобиколен! Дори не можеш да си представиш какво още ще последва, освен че ЕС ЗАПАДА. Както казва Марио Драги - Европа е в агония!!!Коментиран от #47
13:27 13.09.2025
46 Новак
13:28 13.09.2025
47 Новак
До коментар #45 от "това е НАЙ-ТЪПАТА":
Щом Европа е в агония, хвачай Драги под ръка и бягайте в Русия!ПП Драги не се ли храни с европейски пари?
13:31 13.09.2025
48 Промяна
Коментиран от #62, #63, #65
13:49 13.09.2025
49 Този коментар е премахнат от модератор.
50 Цирк
14:41 13.09.2025
51 ГОРД ВЪЗРОЖДЕНЕЦ
До коментар #39 от "Руснаков":
ПО ВРЕМЕТО НА СОЦА НЕ Е ИМАЛО СЪВЕТСКИ БАЗИ НА ТЕРИТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ ,А СЕГА ЧИИ ГО ДИРЯТ ТЕЗИ НАТОВСКИ БАЗИ НА ТЕРИТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ.Коментиран от #52, #55
14:48 13.09.2025
52 Някои много се гордеят,
До коментар #51 от "ГОРД ВЪЗРОЖДЕНЕЦ":
че у нас нямало съветски войски по време на Варшавския договор, демек ни имали огромно доверие. Руснаците ни бяха отписали. Най-слабата държава от ВД срещу втората по сила в НАТО и гръцката от юг. На запад Югославия която не беше член на ВД и на север кекава Румъния. А ние в България как живяхме 40г. с ядрените бомби в авиобази Инджерлик и Авиано? Било заплаха - а като войските на Варшавския договор граничеха с повечето западно-европейски държави, дори едната разделена на 2 не беше опасно(за тях) нали? Малка България трябваше да защитава СССР първите 1-2 дни от Турция и Гърция - това заплаха ли беше за нас? От Одеския военен окръг щели да пратят войски на летище Бургас. Като знам колко се мотаха около Украйна и никаква логистика нямаха представям си какво щеше да бъде - добре, че не стана.15:13 13.09.2025
53 Дедовия
16:06 13.09.2025
54 гйй
16:55 13.09.2025
55 Руснаков
До коментар #51 от "ГОРД ВЪЗРОЖДЕНЕЦ":
по съвеЦко време цяла България си беше една база на СССР...17:05 13.09.2025
56 Руснаков
До коментар #41 от "Сус бре!":
...чист,натурален българин съм, докато ти си промит русофил.от най промитите.....17:13 13.09.2025
57 az СВО Победа80
18:00 13.09.2025
58 Въпросният
18:13 13.09.2025
59 Посетител
20:13 13.09.2025
60 Посетител
До коментар #43 от "ЕДГАР КЕЙСИ":
Единствено в твоята глава дрънчат рубли... НЕ ИСКАМ НИТО РУБЛИ, НИТО ЕВРО!!! ИСКАМ СИ ЛЕВА!!! Кел файда че спиш, нищо не видиш...20:28 13.09.2025
61 Един
20:31 13.09.2025
62 Посетител
До коментар #48 от "Промяна":
Седнал бил... Викат те да разчистваш масата след плюскането! Ама още не си се осетил...20:32 13.09.2025
63 ТИР
До коментар #48 от "Промяна":
Седнал е защото някой ще трябва да плаща сметката на плюскалите,,,21:31 13.09.2025
64 Дърт Вейдър
До коментар #5 от "Копеиките":
Синко , като гледам как си си изписал ника ми става ясно колко си образование. Ти уж гледаш напред в бъдещето но си сляп да го видиш че не е розово или може би за теб е точно такова - розово .21:57 13.09.2025
65 Мислиш
До коментар #48 от "Промяна":
ли, че ни приемат за да ни "развиват"? Те затънали повече от нас и ни викат да ни "развиват". При капитализма никой никого не развива а гони своя интерес.22:55 13.09.2025