Нападнаха с пистолет и обраха футболист на Наполи минути след успеха на тима му

• обран-
  • мача-
  • серия а

Давид Нерес, съпругата му и детето им са станали жертви на бандити

Нападнаха с пистолет и обраха футболист на Наполи минути след успеха на тима му - 1
Снимка: YouTube

За кратко време от великолепна съботната вечер за новия футболист на Наполи Давид Нерес се превърна в кошмарна. Оказа се, че нападателят е бил нападнат с пистолет и обран минути след успеха на тима му с 2:1 над Парма в двубой от Серия “А”, пише "Телеграф". Това се е случило в близост до стадион “Диего Марадона”.

По време на самата среща Нерес беше сред героите за домакините, след като първо изкара червен картон на вратаря на съперника, а след това асистира за победния гол.

След мача бразилецът, съпругата му и детето им са се отправили към хотела, в който засега живеят. По пътя обаче те са били атакувани от бандити с мотор. Те са разбили стъколото на автомобила им и с помощта на пистолет са ги принудили да спрат. В крайна сметка крадците са отмъкнали от Нерес часовник “Ролекс”.

Фланговият футболисти подсили неаполитанците това лято с трансфер от Бенфика срещу 28 млн. евро.