Отидете към основна версия

2 072 2

Chevrolet Aveo помпа мускули

  • chevrolet-
  • aveo-
  • sonic

Chevrolet представи наточена версия на субкомактния си хечбек Sonic, познат в Европа като Aveo. Модификацията носи обозначението RS и ще бъде показана пред публика в Детройт през януари.

Най-мощният Sonic разполага с оптимизиран аеродинамичен пакет, в който са включени нова предна броня и различни фарове за мъгла, задна броня с имитация на дифузьор, спойлер, прагове, черни странични огледала и др. Автомобилът ще се предлага само във вариант с пет врати и в четири цвята - червено, бяло, черно или сребристо. Серийното оборудване включва 17-цолови джанти и спортни седалки.

Sonic RS ще се оборудва с 1.4-литров турбомотор с мощност 138 к.с. и въртящ момент 200 Нм. Двигателят може да се комплектова с шестстепенна механична трансмисия със специално подбрани предавателни числа или с автоматик със същия брой предавки.

Засега динамичните характеристики на наточения хечбек не се съобщават. От Chevrolet обаче споделят, че окачването на колата е занижено и втърдено, а изпускателната система е пренастроена. В Щатите Sonic RS ще струва $14 995.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини