Отидете към основна версия

4 048 13

Разконспирираха новата Jetta

  • volkswagen-
  • jetta-
  • детройт 2018

Сайтът AutoLogia публикува папарашки снимки на седмото поколение Volkswagen Jetta. Седанът ще дебютира на автомобилното изложение в Детройт през януари догодина.

Мястото на премиерата не е избрано случайно. Jetta се продава най-добре в Щатите и следващото поколение е съобразено най-вече с тамошните вкусове и предпочитания. Новият модел ще има по-динамичен дизайн, който донякъде напомня за купе с четири врати.

Седмата генерация на Jetta ще бъде построена на модулната платформа MQB и ще бъде по-голяма от предшественика си. Впечатление във външния вид прави по-масивната радиаторна решетка.

Сегашният модел се предлага с 1.4-, 1.8- и 2.0-литрови двигатели с мощност от 150 до 210 к.с. Новата Jetta най-вероятно ще продължи да се оборудва със същите мотори. През 2019 г. ще се появи и наточена версия GLI.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини