Отидете към основна версия

5 960 18

Щракнаха големия баварски кабриолет

  • bmw-
  • 8er-
  • cabriolet

Auto Express публикува снимки на откритата версия на новото BMW 8er. Читател на британското списание забелязал кабриолета по време на рекламна фотосесия в Шотландия.

На снимките е запечатана модификацията M850i xDrive с 4.4-литров бензинов V8 с два турбокомпресора, мощност 530 к.с. и въртящ момент 750 Нм. Двигателят е съчетан с осемстепенна автоматична трансмисия. Така въоръжено, дебютиралото през юни купе ускорява от 0 до 100 км/ч за 3.7 секунди.

Оборудването на M850i ще включва самоблокиращ заден диференциал, мощни спирачки с 395-милиметрови дискове и активни стабилизатори на напречната устойчивост, които могат да се поръчат срещу допълнително заплащане.

Новата осмица ще се предлага също с 3.0-литров турбодизелов шестак с 320 коня и 680 Нм. Той позволява на купето да спринтира от 0 до 100 за 4.9 секунди. Откритата версия вероятно ще бъде незначително по-бавна.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини