За тежка катастрофа на Северната дъга на околовръстния път в София, съобщиха от СДВР.
В 10 часа днес, лек автомобил с врачанска регистрация се е ударил в спрял в аварийната лента ТИР. На място е загинал шофьорът на колата, а спътникът му е ранен.
Движението в района е затруднено. Причините за инцидента се изясняват.