Отидете към основна версия

1 606 0

Шеф на пътна служба на съд

  • шеф-
  • пътна служба-
  • съд-
  • ангел паскалев

Ангел Паскалев е държал 600 кутии цигари, без акцизен бандерол, като цигарите са открити в служебен автомобил

Днес, Районна прокуратура-Димитровград привлече като обвиняем Ангел Паскалев, на 38 г., за държане на акцизни стоки без бандерол, когато такъв се изисква по закон и в немаловажен случай, съобщиха от прокуратурата.

До момента е установено, че на 20 май 2016 г. в Димитровград Ангел Паскалев е държал 600 кутии цигари, без акцизен бандерол, всички на стойност 4 500 лв. Цигарите са били открити в лек автомобил „Opel Astra“, собственост на Областно пътно управление – Хасково. По делото е установено, че Паскалев, който е началник на Районна пътна служба-Харманли, е управлявал автомобила. 

На Паскалев е взета мярка за неотклонение „подписка“, като предстои делото да бъде внесено за разглеждане в Районен съд - Димитровград в седемдневен срок. 

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини