Отидете към основна версия

9 083 17

Откриха трупа на бизнесмен на дъното на язовир, бил вързан към акумулатор

  • труп-
  • бизнесмен-
  • стоян катунчев-
  • язовир

Водолази извадиха тялото на бизнесмен от Гоце Делчев от дъното на язовир край града след близо 3-часово издирване.

50-годишният Стоян Катунчев изчезнал с колата си вчера по обяд, съобщиха в. "Струма" и местният сайт "Топ преса".

След като не се прибрал вечерта, семейството му подало сигнал в полицията. Тази сутрин колата му била забелязана от случаен минувач при средния язовир край Гоце Делчев.

На място били изпратени водолази, които след близо 3-часово издирване, извадили от дъното на водоема тялото на бизнесмена. Около трупа бил завързан акумулаторът на автомобила.

Стоян Катунчев е един от най-известните предприемачи в Гоце Делчев. Бил първият, отглеждащ плантации с малини, а след това се занимавал и с търговия на едро на млечни продукти. Дълги години Катунчев бил и дистрибутор на известна хранителна верига. Семеен е и има три деца.

Напоследък обаче 50-годишният мъж бил угрижен заради финансови проблеми.

По неофициална информация, преди да изчезне вчера сутринта, Стоян Катунчев заявил на близките си, че не му се живее и ще се удави. Никой обаче не повярвал на думите му.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини