Две коли са били подпалени тази нощ около 1 ч в кв. „Левски Г”, научи NOVA.
Собственост са на 45-годишен мъж от София.
Разследва се умишлен палеж.
Поставете оценка:
Оценка 3.5 от 4 гласа.
24 Ноември, 2022 08:45 2 935 8
Две коли са били подпалени тази нощ около 1 ч в кв. „Левски Г”, научи NOVA.
Собственост са на 45-годишен мъж от София.
Разследва се умишлен палеж.
Свързани новини
Откриха труп на мъж под "Лъвов мост" в София
3 години и 6 месеца затвор за Симона Радева, помогнала на Георги Семерджиев да се укрие
Задържаха мъж, заподозрян за палежа на коли на българското посолство в Скопие
Непълнолетно момче изчезна от център за настаняване в София, издирват го от пет седмици
МВР обяви подробности за разбитото наркодепо в столичния квартал "Дружба"