Отидете към основна версия

15 867 21

Какви ги върши лъжливият репортер на Господарите в Слънчев бряг? (СНИМКА)

  • репортер-
  • димитър върбанов-
  • велико търново-
  • господари на ефира-
  • слънчев бряг-
  • криско

Димитър Върбанов се похвали в социалните мрежи, че си почива с любимеца на тийнейджърите - Криско

Репортерът Димитър Върбанов, който с гафа си закопа култовото предаване "Господари на ефира", си почива в Слънчев бряг с приятели и се наслаждава на компанията на тийн любимеца и продуцент Криско.

Фенове забелязали мъжката компания в няколко от най-горещите летни локации в курортния комплекс, пише "Флагман". По техните думи, Митко отдавна е преживял това, че бе една от причините Рачков, Зуека и компания да слязат от екран.

Припомняме, че в шоуто за телевизионни гафове той сътвори огромен такъв и изложи екипа си, като компрометира доверието, което зрителите им имат.

Върбанов, който е от Велико Търново, уж беше на проверка в склад за хранителни стоки, където преетикетирали хранителни стоки с изтекъл срок. Като същински холивудски актьор той изигра, че е бил жестоко нападнат, което само след няколко дни бе разконспирирано чрез записи от охранителни камери.

Срамът за клана Халваджиян бе голям, а Митко бързо бе позорно уволнен от предаването. Неговото грандиозно фиаско обаче стана една от причините шоуто да слезе от екран.

Поставете оценка:
Оценка 3 от 21 гласа.

Свързани новини