Отидете към основна версия

10 462 37

Азис изпадна в паника и избяга

  • азис-
  • чалга-
  • поп фолк-
  • избяга-
  • сащ-
  • деца

Кралят на поп фолка избяга в Щатите

Масовата паника покрай заразата с коронавируса у нас явно е обзела сериозно и голяма част от родните знаменитости. Не кой да е, а самият Азис се оказал в плен на страховете си от притеснителното положение, в което се намира страната ни и взел драстични мерки.

За да защити себе си и близките си, изпълнителят не се поколебал нито за минута, стегнал си набързо багажа, качил се на самолета и отпрашил към далечна дестинация. Запознати до поп фолк звездата издават, че той е използвал последния момент, за да замине за Америка, където се чувства далеч по-спокоен.

От публикация в социалните мрежи става ясно, че Азис е в Ню Орлиънс и поне съдейки от кадъра, на който е в компанията на цветнокожи дечица, се чувства чудесно. "Най-важното в живота са децата", пише певецът отдолу.

Припомняме, че броени дни преди да замине зад Океана, Азис посрещна 42-ия си рожден ден, на който звездна компания му правили продуцентът на "Биг Брадър" Радо Тушев и журналистката Кристина Патрашкова.

Happy Birthday to Me 🎂 42 💥 #azis #азис #happybirthday #birthdayboy

Публикация, споделена от Azis Online (@azis_online_new) на Мар 7, 2020 в 1:13 PST

Поставете оценка:
Оценка 2.7 от 7 гласа.

Свързани новини