Преди седем години красивата украинска блогърка Анна-Мария Симон пристига в Истанбул. Младата жена зарязва родината си заради турските мъже. След 4-годишна връзка обаче приятелят ѝ изведнъж изчезва, а Анна-Мария започва да се нарича "булката на избягалия Султан", пише jenata.blitz.bg.
В профила си красавицата споделя, че той се е ядосал, когато е видял ръководството ѝ за жени, посветено на това как да "омагьосаме турското сърце".
Вижте тази публикация в Instagram.Публикация, споделена от Турция 🕌 Стамбул📍Istanbul (@anna_maria_simone)
"Започна да крещи и да чупи съдове. Без да изслуша оправданията ми, грабна своя MacBook и излетя от апартамента като куршум.
Бях в ступор изтичах след него, вратата на асансьора се затвори под носа ми, скочих в другия, отидох на паркинга, а той вече даваше газ", разказва красавицата.
От този момент тя се определя като "знатната мома на Истанбул" и вече не търси турския си принц.
И не се страхува да споделя мнението си за противоположния пол.
"Мъжете са примитивни същества, които мислят с това, което имат в гащите! Когато ни видят за първи път, всичките им мисли са свързани с едно - как да ни вкарат в леглото си. Повярвайте, никой не мисли какви прекрасни майки и съпруги ще бъдем", пише блогърката.
Вижте тази публикация в Instagram.Публикация, споделена от Турция 🕌 Стамбул📍Istanbul (@anna_maria_simone)
Тя разказва и за отношението на турците към жените. Според Анна-Мария, те се делят на два типа: болшинството (80%) осигуряват напълно своята жена, а 20% се придържат към европейските възгледи.
"Гласуват за еманципацията на жените, твърдейки, че ако един мъж инвестира добре финансово в една жена, има пълното право да изисква тя да му се подчинява", отбелязва украинката.