Новото попълнение на Бешикташ Демба Ба нападна бившия си треньор Жозе Моуриньо и го обвини в липса на възможности за изява. Нападателят обвини португалеца, че се съобразява повече с имената на играчите, а не с техните постижения на терена. "Не съжалявам за престоя си в Челси. Научих много неща и спечелих добри приятели. Не исках да си тръгвам, но трябваше да го направя, за да мога да играя", заяви Ба.
Отидете към основна версия
18 Август, 2014 18:29 1 267 0