Отидете към основна версия

1 086 0

Джерард: Ще играем агресивно!

  • джерард-
  • лудогорец-
  • ливърпул

Капитанът на Ливърпул се опасява от ранен гол на Лудогорец

Снимка: БТА/АР

“Ще започнем агресивно мача с Лудогорец. След петгодишно отсъствие се завръщаме в Шампионската лига и трябва да зарадваме нашите фенове”, заяви капитанът на Ливърпул Стивън Джерард преди очаквания с голям интерес в България двубой на “Анфийлд” тази вечер.   “Не бива обаче да се увличаме в атака, за да не допуснем ранен гол. От това трябва да се предпазим. Съперникът ни играе доста атакуващо в България, но на нашия стадион вероятно ще са прибрани в защита и ще разчитат на контраатаки. Ето защо задачата ни е не само да бъдем агресивни напред, но и много внимателни в отбрана”, добави легендата на "мърсисайдци".

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини