Реал Мадрид излиза срещу Лудогорец от 21:45 г. в мач от групите на Шампионската лига и от клуба вече пуснаха видео от своята съблекалня на стадион „Васил Левски“.
Актуалните европейски шампиони за пръв път ще играят с черни фланелки, на които има изобразен двуглав дракон. Дизайнът на екипите е дола на японеца Йоджи Ямамото, като драконът символизира победата и стремежа за превъзходство. Екипите вече са в съблекалнята за гости на националния стадион и чакат звездите на „кралския клуб“.