Реал (Мадрид) се измъчи у дома срещу Гранада, но в крайна сметка успя да постигне победа с 1:0 в двубоя от четвъртия кръг на испанската Примера. Френският нападател Карим Бензема вкара единственото попадение в срещата за успеха на водения от Рафаел Бенитес тим. Така „кралете” излязоха начело в класирането поне за 24 часа, след като вече имат точка повече от Барселона. Шампионите обаче имат мач по-малко и утре се изправят срещу Леванте у дома.
Реал (Мадрид) обсади вратата на Гранада още от първата минута, но Роналдо, Бензема и Иско бяха безпомощни срещу стража на гостите Фернандес. Гранада пък от своя страна успя да направи няколко добри контраатаки и само добрите намеси на Кейлор Навас предотвратиха гол във вратата на Реал.
Единственото попадение в срещата дойде в 55-ата минута, когато Иско центрира добре след атака по левия фланг, а Карим Бензема надскочи защитата на Гранада и с глава вкара топката в мрежата.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.