12 318 9

Лудогорец громи в Европа, Десподов "полудя" при визита

Чудесна вечер за "орлите" и бившия им лидер! Десподов с гол и асистенция, шоу в България

Снимка: БГНЕС/ЕРА

Лудогорец започна с разгромна победа участието си в групите на Лигата на конференциите.

Разградчани не оставиха футболни аргументи на Спартак Търнава.

4:0 на "Хювефарма Арена".

Головото шоу започна след почивката. Младата надежда Иван Йорданов реализира в 46-ата минута. Якуб Пьотровски с попадения в 50-ата и 63-ата минута оформи временната класиката. А Руан Секо вкара за 4:0 в добавеното време на двубоя.

В другия мач от карето Фенербахче победи Нордселанд с 3:1.

Бившата звезда на Лудогорец Кирил Десподов пък блесна за ПАОК. Гърците стигнаха до обрат като гости на ХИК Хелзинки. 3:2 за ПАОК.

Десподов асистира за 1:1 в 55-ата минута, а в 81-ата приближи трите точки към тима си с прецизен изстрел. В добавеното време гостите вкараха още 1 гол, а ХИК върна 1 попадение от дузпа. В другия мач от групата Айнтрахт победи с 2:1 Абърдийн.