Националният стадион ще се строи от началото на следващата година, съобщи президентът на Славия Венцеслав Стефанов. Според него именно на новото съоръжение в "Овча купел" ще играе след няколко сезона мачовете си националният ни отбор. "Почти всичко е уговорено с БФС. Багерите в "Бояна" копаят. Предполагам, че новата база ще бъде готова за 1 година. Тези бабички, които крещят в Бояна, предполагам, че те не са лицето на България", коментира Стефанов, цитиран от "24 часа". Босът на "белите" призна, че се надява, че следващия сезон отборът ще влезе в топ 5 с помощта на няколко нови попълнения.
Отидете към основна версия
31 Март, 2014 12:30 1 089 0