Нападателят на Байерн (Мюнхен) Ариен Робен заяви, че тимът му трябва да бъде предпазлив преди утрешното гостуване на Манчестър Юнайтед (21:45 часа). Холандецът призна, че слабият сезон на "червените дяволи" може да бъде подвеждащ, но призова британците да не бъдат подценявани. "Трябва да сме внимателни. Мачовете с Юнайтед ще са тежки. Те не са в много добра форма, но са на 1/4-финал също като нас. Съжалявам много за липсата на Ван Перси. Исках той да играе, но смятам, че това няма да е проблем за тях", коментира Робен пред официалния сайт на Байерн. Първият двубой между Байерн и Манчестър е във вторник, 1 април, като Юнайтед е домакин на срещата. Реваншът е насрочен за 9 април, сряда, на "Алианц Арена" в Мюнхен.
Отидете към основна версия
31 Март, 2014 18:03 961 0