Ана Иванович победи сънародничката си Йована Якшич с 6:2, 6:1 в сръбския финал на турнира в мексиканския град Монтерей и спечели 13-а титла в кариерата си. Шампионката допусна пробив още в първия гейм, но след това не допусна повече грешки и напълно срази 20-годишната си съперничка, без да й оставя шансове. "През миналата година загубих рано в Монтерей. Доволна съм, че се завърнах и спечелих турнира през този сезон. Всяка титла е специална. Този мач беше много специален за нашата страна, защото за първи път две тенисистки от Сърбия играхме на финал на турнир на УТА", сподели Иванович след триумфа си.
Отидете към основна версия
7 Април, 2014 13:27 953 0