Голмайсторът на Атлетико Мадрид Диего Коста е сигурен, че реваншът срещу Челси ще бъде коренно различен от мача на "Висенте Калдерон". Той не смята, че "Сините" отново ще играят дефанзивен футбол, а е на мнение, че този път отборът на Жозе Моуриньо ще атакува неговия отбор и ще гони успеха. Двата тима завършиха при 0:0 в първия 1/2-финал от Шампионската лига на испанска земя, но предстои реванш в английската столица. "Не съм нервен, това ще бъде страхотен мач. Нека му се насладим и да играем", обяви Коста, цитиран от "Goal.com". "Реваншът ще бъде различен от мача в Мадрид. Челси трябва да излезе и да атакува повече". В момента Атлетико е само на две победи от титлата в Испания, която ще бъде първа такава за тима от 1996 година. Коста пък мечтае да вдигне трофея на "Висенте Калдерон". "Искам да спечеля шампионата и би било добре да сторим това пред нашите фенове срещу Малага", каза той. Следващите два мача на "Дюшекчиите" са гостуване на Леванте и домакинство на Малага.
Отидете към основна версия
29 Април, 2014 18:27 1 179 0