Полузащитникът на Челси Еден Азар увеличи още повече напрежението в състава на лондончани, след като постави под сериозна въпросителна тактиката на Моуриньо за реванша с Атлетико Мадрид. Лондончани загубиха с 1:3 на своя "Стамфорд Бридж" от испанския тим и така отпаднаха от Шампионската лига на 1/2-финалната фаза, на турнира. "Не бяхме наредени да играем футбол, а да действаме на контраатака. Малко като Реал срещу Байерн", обяви Азар след мача, цитиран от "Скай Спортс". "Не знам какво ни липсваше. След отбелязания гол държахме мача в ръцете си. Може би обаче противникът искаше повече победата и направи повече, отколкото ние. Toва беше един интензивен мач, който бе хубав за гледане. С възможности за голове". "Голът на Атлетико преди почивката ни нарани, а през второто полувреме просто не успяхме да направим разликата. Беше сложен мач. Това бе един урок за нас за следващата година", каза още той.
Отидете към основна версия
1 Май, 2014 15:02 1 071 0