Най-добрият български тенисист Григор Димитров се измъчи максимално срещу Едуар Роже-Васлен, нов крайна сметка надделя в среата им от първи кръг на “Мастърс”-а в Рим. Хасковлията спечели с 4:6, 6:3, 6:4 и чака в следващия кръг победителя от двубоя между Иво Карлович - Пабло Карено Буста. Гришо започна срещата трудно и мудно, като позволи на французина да направи два пробива и да спечели първия сет. До края двубоят бе много оспорван, но Димитров показа класата си и обърна развоя на срещата в своя полза. С успеха, който дойде след 2 часа и 5 минути игра, Григор защити точките си от миналата година. При успех в следващата фаза той вече ще трупа актив за ранглистата на АТП.
Отидете към основна версия
12 Май, 2014 15:29 1 088 0