Новак Джокович се класира за втория си финал на "Ролан Гарос", след като надви Ернест Гулбис с 6:3, 6:3, 3:6, 6:3. Сърбинът имаше много големи затруднения в третия и четвъртия сет, но неговият противник в крайна сметка се пропука. Сръбският тенисист ще гони първа титла от този турнир, като ще спори на финала срещу "Краля на клея" Рафаел Надал или британеца Анди Мъри. Това е 15-и финал на турнири от "Големия шлем" за Джокера, като по интересното е, че той участва в 11 от последните 15 финала на турнири от това ниво. Ако победи на финала, Ноле ще постигне така очаквания кариерен шлем с титли от всички турнири от ниво АТП 2000.
Отидете към основна версия
6 Юни, 2014 18:29 1 003 0