ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Както са им събрали моторетките да минат през тях с булдозера, а за моторастите по 100 тояги на голо и 1 месец безплатен труд на поточната линия за батерии!
БМВ - то ми е 15-годишно, вярно, мърляв собственик съм и го бях зае.*л, но и след сигурните 600 хил. км, на които е, пак двигателят "мърка" като котенце! Всичките системи си работят, не харчи много (карам на бензин), на светофарите тръгвам винаги първи и за петте години, в които го карам, е направо перфектно!
В интерес на истината, мога да си позволя много по-нов и скъп автомобил, но не виждам смисъл - този работи перфектно!
Няма смисъл да ги газят като след месец ще ги продадат за търг в полза на полицията и всичко, с изключение на таксата на фирмата организатор на търгове, ще отиде в бюджета на МВР.
Тук това ще е невероятна полезна мярка за уличните рецидивисти които карат алкохолизирани, без книжки или с жестоки превишения на скоростта.
Много от нарушителите имат пари колкото да купят колата или мотора и до там, затова ще е толкова ефективно, а парите от търгове отиват за МВР или колите и моторите се усвояват от МВР за служебни цели. Това е нормално в много страни, но нашите са глухи и слепи за доказаните ефективни мерки.
Така трябва да се действа и в България, но не само с гонките, а във всичко. Докато не се въведат Крумови закони ще продължаваме да потъваме надолу в тинята. Закон, ред и един аршин за всички-цигани, българи, "мамини синчета", новоизлюпени богаташи, депутати, министри, съдии и прокурори....За всички- голямата сопа.
400 на куп, а в милата ни държавица толкова за 10 години и то ако случайно се окаже че прегрешилия не е с "гръб" иначе си заминава по живо по здраво... Евала на тайландците, 10 пъти по напред са от нас...
Комплексари са защото повечето хора пишешти тук пътуват с градския транспорт и гледат колите през прозорците или вечер по ТВ-то.На такива човечета никога неможеш да обясниш каква тръпка ти докарва тоя 20 годишен "кенеф". Защото това е МОЯТА КОЛА и аз я обичам много повече от някои лъскав паркетник.Предпочитам 20 годишният ми Голф ГТИ пред някоя нова TOYOTA,MAZDA,KIA,FORD ... и т.н.И докато не мога да си позволя CLK AMG BLACK SERIE ще си карам кенефа,а вие продължаваите да "събирате за Ферари", да се надлъгвате по форумите и да ме псувате когато минавам покрай ВАШАТА спирка
много правилно-и моята кола е на 16 години и нямам никакво,ама никакво намерение да я сменям за по-нова,след като върви и ми гори малко за какво да я сменям
За съжаление това в Булгаристан не може да се случи! Полицаите имат къде-къде по-важни дела, нали трябва да си обходят района и да си приберат всички рушвети от бандитите !!!
А иначе това е решението с гонките, всички по очи на земята, а пък ако някой протестира -контролен изстрел в тила .............
Хората имат закони! И политическа воля!
В ш...ната ни държава няма и двете! Това е! И нашите полицай могат подобни неща, но КОЙ ще им го позволи? Нали после ще има на мама щерката се оплакала, че и бъркали не знам къде си при обиска, на тати синчето недоволно, че е вързано със свинска опашка , а той е кротувал.....бла, бла, бла и и голяма част от полицаите ще ги ровят до дупка. Затова им е по лесмо да гледат отстрани, никой не иска проблеми защото работи, но тръгне ли да работи птоблемите са готови.
Трябва да се направят писти, на които срещу заплащане естествено да ходят там и след като си оставят парите да се трепят. Улиците са за придвижване и на тях следва да се спазват правилата и най-вече ограниченията в скоростта. Всички, които тенденциозно нарушават тези правила - книжките на трупчета и да им се издава книжка за шофиране само по писти за състезания. На пътя нямат място. Така няма да има и протестиращи, изгубили роднини заради някой уличен състезател!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 копеле
14:20 03.06.2015
2 тошката
14:27 03.06.2015
3 neznam
14:47 03.06.2015
4 Bangkock adrenalin
Коментиран от #10, #15
15:05 03.06.2015
5 968547
Коментиран от #6
15:40 03.06.2015
6 Ituriel
До коментар #5 от "968547":
Всеки случай тия "миксери" докарват по-голяма тръпка и удоволствие от 90% от 20-годишните бмв-та в българия с които се правят "гонки"Коментиран от #8, #9
16:03 03.06.2015
7 незнайко
16:25 03.06.2015
8 антракс
До коментар #6 от "Ituriel":
БМВ - то ми е 15-годишно, вярно, мърляв собственик съм и го бях зае.*л, но и след сигурните 600 хил. км, на които е, пак двигателят "мърка" като котенце! Всичките системи си работят, не харчи много (карам на бензин), на светофарите тръгвам винаги първи и за петте години, в които го карам, е направо перфектно!В интерес на истината, мога да си позволя много по-нов и скъп автомобил, но не виждам смисъл - този работи перфектно!
Коментиран от #17
17:37 03.06.2015
9 Bravo
До коментар #6 от "Ituriel":
Защо се комплексирате толкова от БМВ-тата ? На всяка втора дума '20-годишното БМВ'. Смешни сте.Коментиран от #16
17:46 03.06.2015
10 гост
До коментар #4 от "Bangkock adrenalin":
Няма смисъл да ги газят като след месец ще ги продадат за търг в полза на полицията и всичко, с изключение на таксата на фирмата организатор на търгове, ще отиде в бюджета на МВР.Тук това ще е невероятна полезна мярка за уличните рецидивисти които карат алкохолизирани, без книжки или с жестоки превишения на скоростта.
Много от нарушителите имат пари колкото да купят колата или мотора и до там, затова ще е толкова ефективно, а парите от търгове отиват за МВР или колите и моторите се усвояват от МВР за служебни цели. Това е нормално в много страни, но нашите са глухи и слепи за доказаните ефективни мерки.
18:15 03.06.2015
11 Хан Крум
20:19 03.06.2015
12 Evolution
20:24 03.06.2015
13
20:41 03.06.2015
14 дани
21:08 03.06.2015
15 Илиян
До коментар #4 от "Bangkock adrenalin":
Да минат през тях викаш.......аман от злобни и комплексирани "човечета"21:23 03.06.2015
16 Илиян
До коментар #9 от "Bravo":
Комплексари са защото повечето хора пишешти тук пътуват с градския транспорт и гледат колите през прозорците или вечер по ТВ-то.На такива човечета никога неможеш да обясниш каква тръпка ти докарва тоя 20 годишен "кенеф". Защото това е МОЯТА КОЛА и аз я обичам много повече от някои лъскав паркетник.Предпочитам 20 годишният ми Голф ГТИ пред някоя нова TOYOTA,MAZDA,KIA,FORD ... и т.н.И докато не мога да си позволя CLK AMG BLACK SERIE ще си карам кенефа,а вие продължаваите да "събирате за Ферари", да се надлъгвате по форумите и да ме псувате когато минавам покрай ВАШАТА спирка21:37 03.06.2015
17 миседниш накура
До коментар #8 от "антракс":
много правилно-и моята кола е на 16 години и нямам никакво,ама никакво намерение да я сменям за по-нова,след като върви и ми гори малко за какво да я сменямКоментиран от #18
22:42 03.06.2015
18 дамилап нишкура
До коментар #17 от "миседниш накура":
за да имаш вид на бял човек, а не на клошарКоментиран от #20
22:47 03.06.2015
19 диан
марките са 4 и децата знаят кои
хонда ямаха сузуки кавазаки
японски с две думи
е от 400 може да има и един друга мрка
23:21 03.06.2015
20 вуяя
До коментар #18 от "дамилап нишкура":
амаа си прост...00:53 04.06.2015
21 Даа
А иначе това е решението с гонките, всички по очи на земята, а пък ако някой протестира -контролен изстрел в тила .............
01:04 04.06.2015
22 велик
В ш...ната ни държава няма и двете! Това е! И нашите полицай могат подобни неща, но КОЙ ще им го позволи? Нали после ще има на мама щерката се оплакала, че и бъркали не знам къде си при обиска, на тати синчето недоволно, че е вързано със свинска опашка , а той е кротувал.....бла, бла, бла и и голяма част от полицаите ще ги ровят до дупка. Затова им е по лесмо да гледат отстрани, никой не иска проблеми защото работи, но тръгне ли да работи птоблемите са готови.
07:42 04.06.2015
23 БРО
08:52 04.06.2015
24 йордан иванов
10:02 04.06.2015
25 Грую
13:11 04.06.2015