Като валяк: защо Би Ти Ви възприеха методите на Пеевски?

23 Декември, 2025 19:01 7 663 148

  • мария цънцарова-
  • веселин стойнев-
  • btv-
  • делян пеевски-
  • медийна свобода

Безпардонно глупавите действия на Би Ти Ви и последвалите ги не по-малко глупави оправдания на ръководството повдигат тежки съмнения за целите, които медията преследва

Като валяк: защо Би Ти Ви възприеха методите на Пеевски? - 1
Снимка: Facebook/ Maria Tsantsarova
ФАКТИ публикува мнения с широк спектър от гледни точки, за да насърчава конструктивни дебати.

Коментар на Веселин Стойнев:

Отстраняването на Мария Цънцарова от сутрешния блок на Би Ти Ви и напускането на водещи журналисти в медията, загубили свободата си, уви, не е прецедент. През годините неведнъж се случваше същото - при други собственици и други началници. Новото е праволинейната безпардонност, на която дори вече не ѝ пука, че е твърде глупава.

Намерението за отстраняването на Цънцарова е от отдавна, знаят го всички в телевизията и в гилдията. Но при новата обществено-политическа ситуация в страната след протестите и оставката на правителството, свалянето ѝ от ефир, ако не отменено, можеше поне да бъде отложено. Всеки разумен управленец в частна медия, дори да е много зависим, би убедил онези, от които много зависи, в нуждата от тихо и поне временно отстъпление. Защото иначе ще се случи това, което се и случи - протести срещу телевизията и уронване на нейния престиж, което вероятно ще доведе и до смаляване на аудиторията. А това значи и загуба на пазарен дял и рекламни приходи.

Глупаво решение, глупаво оправдание

Решението на Би Ти Ви беше толкова глупаво, че чуждестранните ѝ мениджъри дори си позволиха да изпаднат в елементарно противоречие в публичното си обяснение по случая. Мария Цънцарова многократно била нарушавала стандартите за безпристрастност на медията, но въпреки това искали да ѝ предложат да води друго предаване в праймтайма. От което следва, че или тези стандарти ги нарушава и ръководството, щом може да предложи на "рецидивист" да продължи да води предаване в най-гледаното време. От което веднага се появява съмнението, че изобщо не става дума за нарушаване на журналистически стандарти, а за нещо съвсем друго. И това "друго" остава единствено да е максимата "нищо лично, просто бизнес, мадам", който бизнес обаче явно няма нищо общо с журналистиката.

Защото и бизнесът си има стандарти. Нормалният бизнес работи по законови правила и мерила за професионализъм, а медийният разчита и на обществено доверие. Доверието на публиката е капитал, надхвърлящ дори огромните бизнес инвестиции в медията. Ако една национална телевизия освен развлечение има национален лиценз да предлага и информация и публицистика, стандартите за качество на първо място предпоставят журналистическата свобода, включваща независимост дори от комерсиалния интерес на медията.

Причините вероятно са отвъд обичайните бизнес интереси

Но с реакцията на ръководството на компанията се хвърля тежка сянка на съмнение и върху легитимността на комерсиалния ѝ интерес. Защото той не би си позволил да застраши капитала на доверието, което има пряко отношение към гледаемостта и продажбата на реклами. И никога не би допуснал публични скандали с уволнения, солидарни напускания, протести на гилдията пред сградата на телевизията и остри критики към нея в останалите медии и в социалните мрежи. Следователно е твърде възможно да става дума за по-голям бизнес интерес, който далеч надхвърля интереса с продажбата на реклами.

Дали той е свързан с други икономически дейности на собственика или дори с условия изобщо да придобие медията - това е тежко съмнение, обосновано по антилогиката на гореспоменатия нормален бизнес интерес. И неговата валидност дори е независима от свидетелства на журналисти отвътре, работили преди и сега в медията, от изказвания на политици от парламентарната трибуна или от журналистически изследвания и разследвания в други медии.

И Би Ти Ви като Пеевски

Когато този друг интерес, надскачащ чисто комерсиалния медиен интерес, прескача нормалните бизнес стандарти и бизнес логика, е логично да се допусне, че той разчита на политическа протекция или политическа зависимост за постигане на своите други цели. Безпардонно глупавите сами по себе си действия и последвалите ги не по-малко глупави оправдания на ръководството на медията навеждат разсъдъка тъкмо в тази посока.

Поведението на валяк в тази голяма частна медия е същото като на лидера на "ДПС-Ново начало" Делян Пеевски. С безпардонна наглост той започна открито да манифестира нелегитимната си власт и така запали фитила на протестите, довели до падането на правителството. Властта на задкулисието по принцип е най-защитена на тъмно, а когато демонстративно излезе да се налага и на светло, вече започва да претендира за тоталност, рискувайки обаче челен сблъсък с гнева на онези, които досега само са скърцали със зъби от безсилие срещу нея.

Безпардонното поведение на ръководството на Би Ти Ви по случая "Цънцарова" не е изолирано явление, а черешката на низ от предхождащи събития и развития, изоморфни на същата тотална претенция за нелегитимно налагане на интерес. Пред нея отново няма спирачки, дори от елементарно приличие.

Но както и в случая с фитила на Пеевски, изпратил ни на предсрочни избори, Би Ти Ви вместо да изгори Мария Цънцарова, запали фитил, след който ще свети. Последствията за медията е твърде възможно да са аналогични на тези за държавата след пълните площади от началото на месеца. И на медийния терен може да се открие хоризонт за освобождение.

Защото безпардонният задкулисен апетит в крайна сметка е самоунищожителен като всяка булимия. И мнозина вече могат ведро да кажат: Нищо лично, но все пак - благодарим ти, Пеевски, благодарим ти, Би Ти Ви!


Поставете оценка:
Оценка 3 от 139 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Това е коледно чудо

    138 30 Отговор
    Цънцора отлетя на юг хаха

    Коментиран от #44, #55

  • 2 БТВ са на шиши и боко

    88 37 Отговор
    Антон Хекимян бивш водещ на сутрешния блок на БТВ ,кандидат за кмет на София от партия ГЕРБ и общински съветник от ГЕРБ с точен коментар-
    Мария Цънцарова посрами поредицата блестящи водещи на БТВ, като Николай Бареков и Антон Хекимян, които с висок морал, почтеност и любов към истината формираха лицето на българската журналистика за хората. И заслужено бе изхвърлена на дъното на медийното поприще сред Нери Терзиева, Ана Цолова, Миролюба Бенатова, Генка Шикерова, Дарина Сарелска, Искра Ангелова, Лили Маринкова и други измамници и слуги на лъжата и манипулацията. Справедливостта винаги тържествува.

    Коментиран от #63

  • 3 Червената шапчица

    59 3 Отговор
    Шушляк
  • 4 Червената шапчица

    110 2 Отговор
    Мъж, жена и малкия им син вечерят. Мъжът и жената се карат.
    - Какъв глупак съм бил да се оженя за теб!
    - Не, аз съм била глупава да се омъжа за теб!
    Сина им ги слуша и добавя:
    - И двамата глупави, а искат аз да съм отличник...
  • 5 църцънова

    140 38 Отговор
    тoвa злoбнoтo либepacтмиcиpcкo джyджe мaй гo глacят зa дyпeтaткa oт ппдб
  • 6 Рядко гледам БТВ, сега само

    100 12 Отговор
    го прескачам за стотна от секундата. Аман от соросоиди, аман от русоиди!
  • 7 Хмм

    107 22 Отговор
    да не се грижат за БТВ, да отива в интернет при бенатова, шикерова и сие, няма да бъде в листите на ПП-ДБ, мирчев едва влезе в парламента, кой ще си отстъпи мястото за нея

    Коментиран от #20

  • 8 Възрожденец

    135 37 Отговор
    Не ми се вярваше, че ще го кажа някога - браво на Ьтв!
  • 9 ТОВА Е ФОТОКОЛАЖ

    108 25 Отговор
    Цънцарова НЕ МОЖЕ ДА СЕ УСМИХВА по рождение.

    Коментиран от #147

  • 10 SDEЧЕВ

    110 25 Отговор
    Нарушаване на принципа на неутралност от мисирката по безспорен начин. Чашата преля, става въпрос за чашата в ефир на определена партия. Сто процента мисирката е от село и се е вживяла на жълтопаветничка. Кореняк софиянец, подобна глупост не прави.

    Коментиран от #47

  • 11 Край

    113 15 Отговор
    Коста Възрожденеца като искаше със закон да се осветлят собстевинците на теливизиите и политиката която водят - тия същите ревяха че това били рашистки практики. Сега пък реват че уволнили тая с квадратната челюст. Ами уволниха я щото не беше журналистка а евроатлантичестка фундаменталистка.
  • 12 лице в лице

    87 13 Отговор
    А Жабчо 🐸 кога ще си ходи? Всички я знаят че е ценен кадър на ДъБъ!
  • 13 Дедко

    83 5 Отговор
    Всеки може да помогне за справедливостта, като не гледа тази медия! Няма смисъл да подхранваме алчността на прасетата.
  • 14 ДългоИме

    47 2 Отговор
    Весо, умно-глупав си с този пуб - защото и дваминцата - Прасчо и Мимето, са от една "порода" - да се "шуми" около тях, да "раздават" акъл и безпардонно да "поучават". Нейсе, Мимето - фитил, който я "подпали".
  • 15 И тая курешка

    68 15 Отговор
    Айде след мъжкараната Милчева и тоя соросен-ид Стойков се изцърка - цврък-цврък... , оцапа ми с курешка екрана.
  • 16 Хмм

    71 5 Отговор
    навремето са изхвърлили нейна бременна колежка, за да заеме мястото ѝ, бумерангът се завръща

    Коментиран от #56

  • 17 най-сетне

    63 13 Отговор
    няма да прескачам сутрешния блок на бТВ
  • 18 Пич

    34 8 Отговор
    Незнам как ми хрумна, но онзи, който предсказва като че ли каза такова нещо и беше голяма врява от паветниците ! Въобразявам ли си , или и някой друг се сеща ? Защото отдавна беше.
  • 19 Георги

    46 9 Отговор
    нормално е точно дв да не виждат проблем в действията на цънцарова. За тях това е редакционна политика.
  • 20 Оставете на мира

    36 3 Отговор

    До коментар #7 от "Хмм":

    Мистър Бийн. Без неговите изявления и гримаси в ефир няма да е интересно и смешно.
  • 21 Край

    61 11 Отговор
    И аз не бих държал на работа хорица, които за 11г. не разбраха чий е Крим.
  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 Цънцарака

    91 16 Отговор
    Не е журналист! Винаги с позиция! Прекъсва не дава дума, повече украинка от украинките на слънчака! Очевиден привърженик на ПП ДБ това повече е постановка готвят я като Хикемян за пост! Радвам се че такъв противен човек няма да го гледам всяка сутрин!
  • 24 Дойче теле

    80 15 Отговор
    Вземете е при вас! Абсолютно ви покрива зависимите критерии! Цял ден може да плюе Русия, човек без морал! 100% зависим от Сорос!
  • 25 Соня

    64 14 Отговор
    На снимката бъдещата депутатка на шарлатаните.
  • 26 дядото

    74 15 Отговор
    стига вече с тази нагла,злобна и политически пристрастна мисирка
  • 27 Да бе да

    25 2 Отговор
    Кой го интересува, датите за Белгия, фермерите
  • 28 Феникс

    44 11 Отговор
    Срам ме е че това зомби е родено в града ми! Даже бяхме съученици със брат и!
  • 29 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 30 Мнение

    52 10 Отговор
    Защо автора В.С.и всички защитаващи това нещо не прочете становищесто на ръководството на БТВ с покочените конкретни нарушения. Въобще не става дума за нарушение на свободата на словото в случая. Освен, че не може да идва навреме за сутрешния блок има още куп нарочни нарушения на договора и вътрешните им правила. Просто удобно я предсавяте за жертва и ще я чакаме веднага в листите на я на ПП , я на ДБ па може и в БСП.
  • 31 И Киев е Руски

    20 5 Отговор
    Тежка е чалмата .Блазе му който я носи
  • 32 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 33 Иван

    22 5 Отговор
    Естествено че има други интереси виж собсвениците и връзките им и от там нататък всякакви въпроси са излишни. Няма нищо случайно.
  • 34 Форд

    53 10 Отговор
    Вече се ориентирам само по DW - приемам, че всичко за което пишат е на обратно!!!
  • 35 Вас

    24 0 Отговор
    Болни хора.
  • 36 ?????

    56 9 Отговор
    Ха ха.
    Веселин Стойнев задава отговори.
    Щото задухаха други ветрове и американските ли, чешките ли собственици се съобразяват с тях.
    Нищо ново под слънцето.
    Що Веселин Стойнев не се притесняваше за свободата на словото когато Цънцарова обслужваше само ПП-тата.
    Или тва е друго? А?
  • 37 Да допълним

    46 9 Отговор

    До коментар #22 от "Тома":

    ПП-ДБ заедно с Пеевски направиха всички абсурдни промени в конституцията. ПП-ДБ "изпраха" Борисов по техните думи.
  • 38 Доктор

    45 10 Отговор
    Всички соросоиди грачат в хор.
  • 39 така е

    33 11 Отговор
    В днешно време всеки нешастник оправдава неможенето си с Пеевски.
  • 40 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 41 Стършели

    51 9 Отговор
    Капиталът е писан от Карл Маркс, Веселине а не от Пеевски!
    БТВ е частна фирма, тоест капиталист и не е за коментар какво прави в границите на закона!
    Тази самозабравила се мадам отдавна трябваше да изчезне от ефира!
  • 42 Хахах

    36 7 Отговор
    ШвабскитвСвине квичат на заколение! СоросоиднитеКратуни пукат от яд.
  • 43 Тракиец 🇺🇦

    27 7 Отговор
    Няма жив организъм в тая територия който да не воюва срещу ционист ЕВРЕЙН чи.фут веле....ционист ЕВРЕЙН соросоид веле е антиевропейски антибългарски конгломерат създаден от демона Сорос.. щом видя чи.фут веле или онези терористи от БХК или онзи содомисти с папионката щуравия взимам пистолета и се оглеждам да стрелям...повръща ми се от вас не и от вашата цънца
  • 44 Коментиращ

    51 11 Отговор

    До коментар #1 от "Това е коледно чудо":

    Радвам се, че продънената бтв най-сетне събра смелост да изгони това жалко подобие на журналист!

    Когато едни грантаджии от нпо-тата на шорош, са си повярвали, че държавата е тяхна, е редно да им се напомни на кой свят се намират, даже и по трудния начин, ако се наложи!

    Само й вижте "интервютата" (дебатите срещу инакомислещите)!!!

    Помните ли фразата на цънца от ефира на бтв:
    "Като си против еврото, тогава защо имаш спестовна сметка в евро?"
    Тя (и останалите продажници като нея) нямат представа каква е разликата между монетарна политика и метод за спестяване!!!

    Крайно време е грантаджиите в България да бъдат оповестени публично!
  • 45 Koлата на Си Дзинпин е китайска

    36 9 Отговор

    До коментар #32 от "СССР":

    Марката е: 红旗国礼, на латиница: Hongqi Guoli.
    Това е само огромна част от нелепостите, които си лъгал.
    На Си му е през оная работа на коя кола го возят - човека живее изключително скромен живот, което личи по неговото тяло, нямащо нищо общо с "лидерите" на България.
    Поне научи биографията му за да не се излагаш. Вие жълтопаветниците винаги лъжете сами себе си и живеете в един паралелен свят.

    Коментиран от #48, #50

  • 46 Да, наистина

    18 8 Отговор
    Вие се превърнахте в най лошото, дори Пеевски не това, което твърдите! Но това е част от живота. Така или иначе, вас ви очаква същата съдба! Който сее буря, чакат го урагани!
  • 47 Радостин

    41 8 Отговор

    До коментар #10 от "SDEЧЕВ":

    Естествено, че е от провинцията. Родена е в Карлово. Софиянец във властта и медиите няма. Селяните могат да прегризат гърлото на който им пречи да заемат постове с високи заплати. Ще я правят кандидат за президент. Това е причината за многото приказки. Много злоба и лошотия има в нея.
  • 48 СССР

    8 10 Отговор

    До коментар #45 от "Koлата на Си Дзинпин е китайска":

    На снимката е Мерцедес има бабо ушенца и опашцица

    Коментиран от #51, #58

  • 49 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 50 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 51 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 52 Безпардонно било

    33 8 Отговор
    поведението на ръководството но бтв според ТОЗИ чист дебел драскач.
    Отдавна трябваше да изхвърлят тази придворна "журноледка"!
  • 53 Коментиращ

    36 14 Отговор

    До коментар #32 от "СССР":

    България не е на турците именно заради помощта на руснаците!
    Така, че Крим е бил и все още е руски!
    А какво крие бъдещето, само Създателят знае!

    А вие русо-мразците, бъдете здрави и дано някой ден прогледнете истината, че омразата унищожава на първо място мразещите!!!
  • 54 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 55 Нерде Ямбол, нерде Стамбул

    12 13 Отговор

    До коментар #1 от "Това е коледно чудо":

    Пеевски и за земното притегляне ли е отговорен?

    Коментиран от #106

  • 56 Факт

    5 3 Отговор

    До коментар #16 от "Хмм":

    Много детайлно познаване битието на хората!
  • 57 ...сега чии е Берлин?

    31 6 Отговор

    До коментар #32 от "СССР":

    Берлин сега е на арабите, на афганистанските лекари и африканските инженери.
    Ако не беше толкова ограничен, можеше да се осведомиш, че при посрещането на 2025г точно в Берлин мигрантите направиха масови погроми като стреляха със сигнални ракети и фоервекри в жилищни сгради и предизвикаха редица пожари.
  • 58 Гад3ееви

    6 7 Отговор

    До коментар #48 от "СССР":

    Престани да се излагаш, интернетът ти е голям враг.
  • 59 Гост

    19 3 Отговор
    Птиците жалят една друга, защитават се! Ама фуража спря!
  • 60 Стига ни занимавахте

    41 9 Отговор
    с тая гъска. Да не се е венчала за тъпата БТВ? Хората непрекъснато си сменят работата. Какъв е тоя вой за това посредствено същество? Реклама за дискриминирана, за да влезе ,,героинята" в следващия парламент?
  • 61 Мда

    28 8 Отговор
    Дойче веле пак се изака! Въпросната медия и Цънцарова са партийните говорители и драскачи на Сорос и Прокопи!
    ПРОКОПИ КАЖИ КАК ЗА ЕДИН ДЕН СТАНА СОБСТВЕНИК НА КАПИТАЛ???
    ВАНЬО КОСТОВ ПИНЕ ТИ МЪЦНИ НЕЩО И СИ ПРИЗНАЙ
  • 62 Следващият

    31 8 Отговор
    Вчера се изказа със статия едно от остриетата на ППДБ - Даниел Смилов и беше публикуван във ФАКТИ.
    Днес се явява второто острие на ППДБ - Веселин Стойнев.
    Очаквам утре да се включи и третото острие на същата партия - Гого Лозанов и също да е публикуван в медията, която всички тук четем.
    А до нова година има още възможности и с други представители на ППДБ, за всеки ден по една статия от тях - Асен Агов може да се включи, Надежда Нейнски, Елена Поптодорова, Емилия Милчева и т.н.
    ФАКТИ - журналистическата етика не казва ли че един ден трябва да са от едните, другия ден от другите. Защо ми се виждат анализатори само прокарващи идеите на една единствена партия?
  • 63 Кои е против Пеевски

    10 17 Отговор

    До коментар #2 от "БТВ са на шиши и боко":

    Подлогите на Путин сега плачат редут с Капитал за Мария Парите отидадаха на празно НА КОЦ КОН СТЕ ЗАЛОЖИ ЛИ
  • 64 Хаха

    25 6 Отговор
    Белобрадова тамън се беше наточила за вице и хоп плиткоумната Цънцарова изскочи от засада!
    Само розовия комсомол още не е разбрал, че кандидат президентската двойка ще са Свети Благо бедняка милионер и плиткоумната Цънцарова! А на пияндето Манол и прецаканата Белобрадова ще се падне честа пак да събират и перат кеша !
  • 65 защото

    10 5 Отговор
    Заради нея , изгоря и Златко
  • 66 Айде баста

    21 7 Отговор
    Хайде този чи.фут автор да не се меси в частна медия и частен бизнес еми да си гледа собствената работа ...до кога комунистите ще гледат в на частника пазвата...? Частника има право да наема или освобождава когото си поиска ,,ясно ли е
  • 67 Туй

    19 3 Отговор
    подобие на телевизия, още ли го гледа някой? И нова. И особено, ония 20 вида канал 1, дето трябва да ги закрият и опандизят създателите им и целия им персонал.
  • 68 Иванка Бръмбарова

    33 6 Отговор
    Българското общество получи най добрия подарък от БТВ за Коледа, с отстраняването на това недоразумение, наречено Цънцарова и нейния софльор!!!
  • 69 Ай стига

    29 6 Отговор
    С тоя цънцърляк....То все едно някой човек от световна класа са изгонили.Малкото злобно същественце да се скрива и това е .Стига вече джафкане!!!! Може и тв - то да стане малко по - поносимо.
  • 70 Фейк на часа

    32 8 Отговор
    За голямо съжаление, аз също смятам, че госпожа Цънцарова е изключително ограничен и нискоинтелигентен журналист.
    Много хора преди мен писаха две големи заблуди на политиците от ПП-ДБ и техните привърженици - те наистина се смятат за най-умните и красивите на България. Това е тяхната най-голяма заблуда - ПП-ДБ са крайно повърхностни и меко казано с неприятна външност. Нека да споменем красавците ген. Атанасов, Ив. Мирчев, а също г-жа Цънцарова, която преди години е трябвало да си сложи шини за корекция на зъбите.
    Стилът на "журналистиката" на г-жа Цънцарова е на ниво квартална скандалджийка, в буквалния смисъл.
    Аз се обзалагам, че г-жа Цънцарова не може да говори нещо смислено повече от пет минути, с подходящ увод, изложение и заключение. Нейната логическа мисъл е крайно повърхностна. Наистина, аз бих се обзаложил, че Цънцарова има проблеми дори с таблицата за умножение.
    В този смисъл, решението на ПП-ДБ да издигат за политик от каквото и да е ниво човек без елементарна квалификация, знания и умения като Цънцарова е крайно тъпо.

    Коментиран от #80

  • 71 Е, нема такава

    24 8 Отговор
    противна мутра!
  • 72 А бе ,, журналя"

    23 6 Отговор
    Що не виехте като чакали , когато изгониха Венета Райкова заради оня амбреаж.Нали уж сте големи защитници за правата на мисирите.Венета защо не защитихте ,която е сто пъти по - стойностна от заядливото злобно цънци
  • 73 Бай Иван

    31 8 Отговор
    Дойче Зеле плаче свободата на словото! Ха-ха-ха! Тези, които премазаха, като валяк свободата на словото в цяла Европа седнали да леят сълзи и то за кого-за тази кобра Цънцарова! Точно тази отвратителна мисирка, която. ако по случайност има някой гост в студиото, чието мнение се различава от нейното, всячески се опитва да му запуши устата, като го прекъсва и се опитва да промени посоката на разговора, сякаш студиото и телевизията са нейна собственост и може да прави каквото си иска! Откровенно казано не съм очаквал подобен правилен ход от ръководството на БТВ, но явно по Коледа стават чудеса!
  • 74 Относно БТВ, Цънцарова и Дойче Веле

    17 5 Отговор
    Пуснете в търсачката на Гугъл най-абсурдната новина на БТВ от 27.10.2023г за смъртта на Путин и неговата снимка в ковчега. Малко забавление. Цитат:

    "В 20:42 ч. московско време лекарите спряха реанимацията и констатираха смъртта на президента. Уведомих дежурната охрана на вратата за случилото се. По лично нареждане на Дмитрий Кочнев (Директор на Федералната служба за защита на Русия) беше блокирана стаята в резиденцията на президента във Валдае, която се използваше за интензивно лечение и в която Путин почина"
  • 75 от цялата работа излиза

    33 8 Отговор
    Че Цънцата е комсомолец към велетата и Сорос.
    Доказано.
    От тук насетне и рейтинга й ще е като на споменатите.
    Надявам се, ще й намерите топло местенце като залсужил подривен елемент.
  • 76 Тц,тц

    32 8 Отговор
    Голям рев за тая бохча.Пиене на кафе за Цънцарова ,а същите хубавци скачаха за оставка на Волгин преди време? Кой сега е неморалния?
  • 77 БМХ мене

    19 2 Отговор
    Това по-горе не означава марка велосипеди. Не гледам телевизия от 11 години. Не планирам и да гледам простотиите и опитите за жалка манипулация във всяка БГ телевизия. Журналистика и БГ телевизионен канал са несъвместими понятия.
  • 78 Бай ОНЯ

    16 5 Отговор
    Защото Би Ти Ви както и НОВА ТВ са соросоиди както Прасчо. Тези антибългарски медии трябва да бъдат забранени със закон и преследвани. Както и Прасчо.
  • 79 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 80 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 81 Пълен Провал

    17 5 Отговор
    На Стойнев глупостите. Тц, не. Мерси.
  • 82 Пълни подлоги

    20 5 Отговор
    Мр Цънц дълго време взима и заплата от бтв и кешче от пдб, ако не е кешче е по любов, но едва ли изблиците и в ефир са безплатни. Толкова шорошоидни медии на прокопиев не се ли намери една да и плаща 15 000 за звездното крякане
  • 83 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 84 И двамата са пълни отврати

    16 6 Отговор

    До коментар #80 от "Петър":

    Само дето Пеевски никога не е твърдял, че е умен и красив, за разлика от такива комплексари като теб и Мирчев.

    Коментиран от #87

  • 85 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 86 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 87 Блатник

    4 5 Отговор

    До коментар #84 от "И двамата са пълни отврати":

    Можеш .да пишеш за себе си каквото пожелаеш, зависи колко можеш да разпънеш безсрамието си и колко да свиеш чувството си за срам!
  • 88 Атина Палада

    7 16 Отговор
    Защо се получи така, че довчерашните.люти врагове на Дебелян Бекапеевски, днес са негови върли защитници? Какво накара копейките рязко да обърнат посоката?

    Коментиран от #89, #112

  • 89 ?????

    18 5 Отговор

    До коментар #88 от "Атина Палада":

    Ха ха.
    Не ви ли е срам?
    Нали заедно с Шиши и Баце променяхте Конституцията.
    Нали заедно с Шиши и Баце получихте украински медали.
    Нали заедно с Шиши и Баце пратихте българските оръжия в Украйна.
    Нали заедно с Шиши и Баце свалихте ветото за Македония.
    Нали заедно с Шиши и Баце подарихте наште реактори на Украйна.
    Уф уморих се да пиша на телефона, но вие си ши хнаете и по-нататък съвместните далаверки.

    Коментиран от #98, #99, #100

  • 90 Всички до един които като

    20 5 Отговор
    Мария Цънцарова многократно са нарушавали стандартите за безпристрастност трябва да бъдат уволнени. Всички атлантета
  • 91 Тая Цънцарова

    20 3 Отговор
    Да не би да е някаква свещенна крава случайно? А?
  • 92 А защо тази Би Ти Ви

    16 5 Отговор
    Подло ни лъга че Зеленски не бил луд и не бил нацист? А?
  • 93 Сульо

    7 7 Отговор
    Щом дойче зеле пише лоши неща за БТВ значи е добра телевизия .
  • 94 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 95 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 96 Мисирки ООД

    21 4 Отговор
    1 Цънцар - мерна единица за тъпота и продажност на една мисирка .
    Цънцарова е недостижима на пиедестала с най-високата оценка 10!
  • 97 Уса

    12 3 Отговор
    БТВ е турско ислямска телевизия и не я гледаме.Аз съм расист и Америка ме направи такъв за което и благодаря отвори ми заспалите сетива.Когато някой кафяв се представи няколко пъри като бял човек ще заслужи моето уважение.Има такива малко са,но има и се уважаваме.С останалите на нож форевър
  • 98 Следващият

    16 4 Отговор

    До коментар #89 от "?????":

    Цяла България знае, че Шиши и Баце са корумпирани и никой не чака нищо добро от тях.
    А в началото хората повярваха на ППДБ, първо когато Христо и Мирчев акостираха на Росенец, после като дойдоха от чужбина с дипломи от Харвард Киро и Пеньоара имаше надежда, че имат капацитета да променят България. Обаче болшинството остана излъгано от ППДБ.
    Когато едно момче знае че момичето не го харесва и момичето му каже: "Не си мой тип" не е голяма болка, надеждата в момчето е минимална. Когато едно момиче днес каже: "Обичам те", а утре тръгне с друг тогава разочарованието е много по-голямо. Така стана и с ППДБ
    И да допълня колегата:
    нали Денков не спря да защитава гл. секретар на МВР Живко Коцев, а после излязоха снимките с яхти и пачки на Коцев
    нали ДАНС изнесе инфо че съветничката Весела Чернева е изнесла български държавни тайни на Северна Македония
    нали министъра на ПП Йоловски подаде сигнал, че Божанов и Киро го натискат да дава поръчки на фирми на ПП
  • 99 Следващият

    16 3 Отговор

    До коментар #89 от "?????":

    нали кметовете на ПП от Люлин и Младост изнесоха инфо, че назначения от Киро зам. кмет Барбутов иска пари от тях за ПП, нали Киро подаде оставка заради кадровата политика и след месец, като се позабрави историята почнаха да протестират освен за Благо и за Барбутов
    нали Киро и Пеньоара си признаха, че са натискали кмета на Люлин да назначи мъжа на Лена за зам. кмет
    нали Денков заяви, че след ротацията ще е образователен министър, а после му се прищя да пътува и сглобката се развали
    нали ППДБ протестират срещу вмешателството на Пеевски и Борисов в институциите, а те правят същото но с протести - пред БТВ, пред съда във Варна, пред РИК Варна да не махат Благо от кметското място
    нали имаше записи на ПП "с нашето МВР"
    нали Явор Божанков бранеше червените идеи на БСП, а сега е депутат в групата на ДСБ
    нали Киро излъга в декларацията за гражданството си
    нали Пеньоара продаде имота в Чаталджа на Лорер не по пазарна стойност а по данъчна, за да плати по-малко данъци
    нали Лорер каза че Пеевски се е поправил и вече е добър

    Коментиран от #102

  • 100 Следващият

    14 3 Отговор

    До коментар #89 от "?????":

    нали е ясно че Пеньоара е откраднал от съдружниците си в САЩ и за да не влезе в затвора е сключил извънсъдебно споразумение
    нали на целия хал в който е държавата, най-големия проблем за малкия генерал Атанасов е че руското посолство има имот в чашката на язовир Искър
    нали когато Бабикян и Хаджигенов хвърляха червена боя по руското посолство ППДБ ги подкрепиха, а когато депутати от Възраждане замеряха сградата на ЕК, после от ППДБ им искаха имунитета, за да ги съдят
    нали Благо е следствен, защо го избраха в ръководството на ПП, преди да се е произнесъл съда дали е виновен
    нали в устава на ПП е записано, че председателя предлага на изпълнителното бюро кой да бъде зам.председател, а уж са демократична партия и заместника трябва да се гласува от бюрото
    нали протестите тръгнаха от бюджета и заложените големи дългове, които иска да вземе Теменужка, а ППДБ гласуваха България да даде 1,2 млрд на Украйна
    нали правителството на Денков и Киро щяха да строят 3 моста на Дунав и 2 тунела под Стара планина
    и още много
    нали?
    нали?
    нали?
  • 101 Кво Ривети

    13 1 Отговор
    Тая женица ппрекали.
  • 102 Тоя "Благо"

    11 2 Отговор

    До коментар #99 от "Следващият":

    Благомир Рубинов Коцев е син на Рубин Коцев- началник на РУМНО (контраразузнаването) при бай Тоше и куфарчен милионер.
    Завършва Американския университет във Вашингтон и Лондонския университет. Връщат го да управлява- турен е за управител на Варненска област от Партия на Партизанските внуци. Наше момче.
    Настанява украински бежанци в хотели и частни къщи на червени "бизнесмени" за сметка на данъкоплатците-българи.

    Коментиран от #116

  • 103 Трънчев

    13 0 Отговор
    Г-да , да сме наясно - Независим журналист няма. Всеки журналист пише, съгласно политиката на медията от която е нает. С една дума , който плаща , той поръчва писането. Другия момент е че всеки журналист трябва да може да си избере, кое място е за него, в противен случай се получава "Случаят Цънцарова".
  • 104 Луд

    10 0 Отговор
    Да си журналист звучи гордо,Но заплатаджия не чак дотам .Четеики и гледайки медиите със просто око се вижда че липсва бельо.Без отвес зидарията винаги е крива така и избралите журналистика но не научили наи важното са нещото средно но във никакъв случаи едно цяло.Нали четвъртата власт има права да е регулатор между управляващите и народа които е избрал управляващите.ДА АМА НЕ КАЗА ,,БАЙ ПЕТКО БОЧАРОВ,,Тои беше журналист.

    Коментиран от #105, #110

  • 105 Факт

    1 1 Отговор

    До коментар #104 от "Луд":

    Всеки с проблемите си
  • 106 Само минавам

    0 1 Отговор

    До коментар #55 от "Нерде Ямбол, нерде Стамбул":

    Не го сравнявай с
    путин , който е виновен за всичко
  • 107 Защото

    5 1 Отговор
    Целта на тикива като Бтв и мисирките в нея е да обгрижват такива като Пеевски
  • 108 Много шум

    13 1 Отговор
    За една патка. Че тя, патката, многократно показа и доказа, че няма глава. Така и не поумня, не разбра до последно важността на позицията, която заема. И не е единствената - стадо са.
  • 109 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 110 Да Бе

    5 0 Отговор

    До коментар #104 от "Луд":

    Мутрожурналист!
  • 111 Фен

    11 2 Отговор
    Е така ще е. Соросоидчетата си се подкрепяте. А Силвия Великова кога?

    Коментиран от #145

  • 112 Помнещ

    7 1 Отговор

    До коментар #88 от "Атина Палада":

    "Защо се получи така, че довчерашните.люти врагове на Дебелян Бекапеевски, днес са негови върли защитници? Какво накара копейките рязко да обърнат посоката?"

    Ха ха ха пропаганда с лъжи не става. Копейките ли изпраха Боко и Шиши и ги върнаха на бял кон във властта като си направиха "сглобка" с тях - защо всички козячета получиха амнезия за това.

    ПП$ДБ са едно и също с Боко и Шиши колкото да разиграват театри за пред овцете и сега ужким ще ги свалят ама гласуват със тях - когато беше вота на недоверие пролетта пак те ги спасиха да се окопаят във властта.
  • 113 Ццц

    6 0 Отговор
    Че кой вярва на БТВ? Проблемът обаче е, че и Цънцарова гледаше като заплес през очилата, докато оня другия мърмори. И с тия очила съвсем други асоциации постигаше. Но още по-големият проблем е, че в момента в България няма нито едно лице, което можеш да наречеш журналист. А и не само тука. Последните години протекоха процеси на огромно окрупняване и много от по-малките медии бяха погълнати от престъпници като Мърдок и още 2-3 фамилии, които искат да ви казват какви са новините според тях, а не какви са в действителност. И сега можеш да чуеш много повече истина от някой ентусиаст в ютуб, отколкото по СНН. К- 19 доказа колко опасна е купената от опасни хора "журналистика." А демократическата партия в САЩ са точно такива. Там са напълно деградирали и загубили всякаква човечност уруди и много пъти съм казвал, че ерата на Джоузеф Байдън е една от най-лошите новини за човечеството. Добре е, че поне стойностните хора отказват да служат на демократите и медиите им, та пропагандата им е по-скоро комична, отколкото успешна. Но трябва да си информиран и да можеш да мислиш, за да ти е смешно. Иначе си потънал в блатото.
  • 114 Ай спрете се вече ,де...?!

    16 1 Отговор
    Пак ли ,,драмата" с тая Цънцарка...!.
    Омръзнахте ми вече...!
    Хората нямат хляб да ядат,те...Цънцарката,та Цънцарката...!
    Баста!

    Коментиран от #128

  • 115 като валяк

    14 0 Отговор
    Някаква си мишкува при основен работодател и прибира (официално) 25 бона на месец от него.
    Резултатите мижави, рейтинга на дъното.
    Работодателя решава да спре да дава тези кинти на нея и да опита нови проекти.
    Обаче, цялята гмеж за политически и личностен натиск подскача като ужилена да си пази човека.

    Въпроси:
    1. Може ли човек взел милиони трудов доход да оцелее една промяна на работодател? Май да.
    2. Слабите й резултати свързани ли са с изпълнение на чужди политически поръчки?
    3. Може ли да бъде независим журналист подобно лице?
  • 116 Биско Чекмеджето

    6 1 Отговор

    До коментар #102 от "Тоя "Благо"":

    РУМНО - разузнавателно управление на министерството на народната отбрана, а не контраразузнаване. То се нарича ВКР - военно контраразузнаване. Рубин Коцев никога не е бил началник. За другото си прав.
  • 117 Няма Значение

    6 4 Отговор
    bTV ми се издигнаха в очите за това, че точно сега решиха да се разделят с Цънцарова, напук на настъпващия ляво-либерален комунизъм. Съгласен съм и с аргументите им. Тази “журналистка” трябва да я накарат да изгледа всички предавания на Панорама от последните 30+ години, за да проумее как се прави качествена и безпристрастна журналистика.

    Коментиран от #124

  • 118 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 119 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 120 Др.Тодор Живков 🇧🇬

    14 0 Отговор
    Тая поръчкова" джурналистка" е журналист колкото аз съм космонаФт !!
  • 121 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 122 Факти

    2 6 Отговор
    Първо официално заявиха, че не е уволнена, за да спрат "лъжите" и след два дни я уволниха. Била нарушила много пъти правилата, а й предложили да води друго предаване в праймтайма. Бтв съвсем се оплетоха. Очевидно е, че са зависими. Цънцарова подкрепи силно протестите и след две седмици я изфъскаха.

    Коментиран от #130

  • 123 Перо

    9 3 Отговор
    Браво на чехите! Соросизмът и ЛГБТ трябва да бъдат гонени и преследвани на всякъде! Даже Тръмп наложи санкции на разни комисар чета от джендърията на ЕС! Рейтингът на БТВ ще скочи, заради увеличената аудитория! А Цънцарова ще е глашатай на ПП/ДБ в Стара Загора, по радиоточката!
  • 124 Кресна

    3 4 Отговор

    До коментар #117 от "Няма Значение":

    Това за Панорама е върхът на мисълта на болния ти руски мозък.
  • 125 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 126 Рекламата Парите

    3 0 Отговор
    Спонсорите - в частните телевизии ИСТИНАТА пада жертва на печалбата и алчността. Та толкова за "Великата Независима БТВизия". Всичко там е филтрирано, съкратено, цензурирано и нагласено. Трябва да се търсят всякакви други източници за информация, но в БГ това е трудно, защото мафията си има държава. Нали знаете къде е ТиквенГрад!
  • 127 Перо

    6 0 Отговор
    А аналога в Нова ТВ Лора Крумова кога? И там гъмжи от “журналисти” с двойна заработка, по едно и също време с: апартаменти на ул. Раковски, каравани за $80,000 и т.н. Някои очевадни заработчици от чичко Шорош изгърмяха , но има и още!
  • 128 Болен Мозък

    1 2 Отговор

    До коментар #114 от "Ай спрете се вече ,де...?!":

    Хората нямат хляб да ядат,те. - КЪДЕ СА ТИЯ ХОРА ГЛАДНИ, РАБОТЛИВИ, БЕДНИ?

    Коментиран от #143

  • 129 Потърсете в Гугъл значението "Цънцар"

    5 0 Отговор
    ПП-ДБ и Цънцарова направиха нагласен скандал.

    - Миналата седмица ръководството на БТВ прави равносметка на 2025г и резултатите показват, че рейтинга на сутрешното предаване пада заради политическите пристрастия на Цънцарова

    - Цънцарова е поканена на планирана среща в 13:00ч от изпълнителния директор, който ще й предложи самостоятелно предаване в прайтайма, за чийто рейтинг и приходи ще отговаря единствено Цънцарова

    - След като знае своите ограничени възможности, Цънцарова не отива на срещата, а часове преди срещата пуска манипулационни "новини", че е била уволнена

    - Това и целият шум около нея е координиран скандал с участието на ПП-ДБ и Цънцарова с цел вкарването й в политиката

    - Всеки сам може да си отговори на въпроса - - - каква точно е квалификацията на Цънцарова и с какво точно може да помогне на държавата България като политик. Дали ПП-ДБ наистина търсят професионалисти и експери или търсят скандалджии и манипулатири целящи ниско интелигентните гласоподаватели, които незнайно защо си вярват, че са най-умните в държавата.
  • 130 Перо

    10 0 Отговор

    До коментар #122 от "Факти":

    Тя си повярва, че е ПР на ПП/ДБ и богопомазана от ЛГБТ! Помисли си, че е отговорен фактор в ТВ и тя ще прави програмната схема! В демократичните страни такива личности гърмят веднага, защото иначе ще стане като ВВС, съдебен процес за $ милиарди, като случая с Тръмп!
  • 131 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 132 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 133 Писнахте на всички с това неща

    9 0 Отговор
    И НАСА са впрегнете, Църцорова няма как стане по по приемлива!
    Случаят е безпрецедентен, каквато е политиката впрочем на тези, които се смятат, че са хазяи на страната!
    Некадърността изплува, като мазно петно над чиста вода!
    Който я иска, да си я взима !
    Не ни разваляйте празниците с това НИЩО!
  • 134 Точен

    6 0 Отговор
    Соросоидите като тоя пропагандистки ръб грачат в защита на тяхната "колежка", защото знаят, че след нея идва и техния ред. Техният рев е като класическа музика за моите уши ))
  • 135 Точен

    6 2 Отговор
    Време е от БНТ да бъде изритан слагача Кошлуков, хард соросоидът Василев панорамата и останалите вече неактуални агитпропчици.
  • 136 Точен

    8 0 Отговор
    Време е да бъдат изритани цялата сглобка, които ни набутаха в украинския конфликт, зелени сделки, тримория, ПВУ-та, еврозони и т.н. Местните урсули от ГРОБ, троцкистите от ПП-ДБ, етно-мафиотите от ДПС някакво си начало и край с техните сателити величия, мечове, бесепета. Да не пропусна и умрялата лисица Радев, американският агент за влияние, баял и акуширал на ПП-та, триморието и досъсипал България с нефелните си служебни управления.
  • 137 Перо

    8 0 Отговор
    Браво на БТВ!
  • 138 зевзек

    7 0 Отговор
    водещата за довиждане ли ни маха на тази снимка

    Коментиран от #139

  • 139 Чао

    4 0 Отговор

    До коментар #138 от "зевзек":

    да, казва ни "чао" :)
  • 140 ПЕНКО

    5 0 Отговор
    .... " НЕДОСЕГАЕМИТЕ " -- ЖУР НА ГЪ З ЦИ И ЖУР НА ГЪ ЗИ ЦИ ---СЪС СИНДРОМА НА -- " ЧИЧО ДЕНЧО " !!!!!!!!!!!?????????????
  • 141 Точен

    6 0 Отговор
    Престанах да гледам сутрин БТВ, когато Цънцарова оклевети, обиди и нагруби Костадинов. Сега била обидила и нагрубила Руди Гела. А защо не нагрубява Мирчев, Асенка, Кирчо, Белобрадове и пр? Има вероятност и друго, че в Чехия властта се смени и левундерите бяха изхвърлени от властта... Дай Боже, и в Българско да изгоним евроеничарите!

    Коментиран от #144

  • 142 малко факти

    5 0 Отговор
    Само като видиш името на този ненужнк стойнеВ , и няма нужда да четеш по-нататъшните жълтопавентоболни излияния от главицата му.
  • 143 Къде ли...?!

    2 0 Отговор

    До коментар #128 от "Болен Мозък":

    Ами я виж,пак по твоята любима ,,БТВ",даваха как доброволци отделят от джоба си,за да нахранят поне по Коледа хиляди гладни хора в Родната ни БГ...!
    Свали си розовите очила,моля ..!
  • 144 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 145 Силвия Досаднякова

    2 0 Отговор

    До коментар #111 от "Фен":

    Тая не може да каже едно изречение без да направи лапсус, просто дъно. Неприятна за слушане, ааа, мее, ъъъ, непрекъснато грешки, освен това много заядлива и пристрастна. Крайно време е да я наритат.
  • 146 ВОКС ПОПУЛИ

    4 0 Отговор
    Нека авторът прочете коментарите и замълчи завинаги. ВСИЧКИ МРАЗЯТ ЦЪНЦАРКАТА.
  • 147 Все тая

    0 0 Отговор

    До коментар #9 от "ТОВА Е ФОТОКОЛАЖ":

    Зависи как е минала нощта 😉😁
  • 148 Ний ша Ва упрайм

    1 0 Отговор
    га нямаш мяра на устата та пляскат по нея звучно с добавка на шут за начална скорост. Медията не се финансира от ППДБ.